Jautājumi par KemeraDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kemera
un vai tas vispār ir vajadzīgs. Varbūt vieglāk ir nopirkt beznodokļu režīmā. Vai ir kādi ierobežojumi importam uz Turciju.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Vai ir iespējams ieceļot Turcijā ar pasi uz pirmslaulības uzvārdu? vai ir precētu un šķirtu sieviešu datubāze? apprecējās pirms gada. visi raksta, ka vari, tūrisma aģentūra teica, ka var, bet es uztraucos! Es dodos prom pēc nedēļas, nav laika taisīt jaunu ārzemju vīzu. gaidu atbildes!!!
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Sakiet, lūdzu, pasei beidzas 1,5 mēneši - vai Turcijā var iebraukt (ar biļeti, uz nedēļu) vai arī viņus var nelaist muitā?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Sakiet man, lūdzu, vai jums tagad ir vajadzīga vīza Ukrainas iedzīvotājiem?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Sakiet, kas zina, kādi somu iegādes/eksporta aizliegumi parādījās pagājušajā gadā? Par ko muita var sūdzēties?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Sakiet, lūdzu, Ukrainas vēstniecības Turcijā adresi
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cik dolāri jāmaksā muitā?Un ko var ievest Turcijā?Un ko nevar ievest Turcijā?Un ko var izvest un ko nevar izvest no Turcijas uz Ukrainu?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Vai tante 7 gadus vecu bērnu var aizvest uz Turciju BEZ vecākiem? Vai uz robežas tevi ielaidīs/izlaidīs? (bērnam ir savs ceļošanas dokuments, vecāku piekrišana utt.) Aģentūrās atbildes ir diametrāli pretējas.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pirmo reizi braucam uz Turciju, interesē vīzas izmaksas, aģentūra teica 20 eiro netā lasīja 30 dolārus
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, kā es varu ņemt līdzi naudu savā nacionālajā valūtā? (līdz noteiktai summai mēs deram) ... Es vienkārši nevēlos visu nēsāt dolāros ...
13 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 16 atbildes
Sveiki! konsultējieties lūdzu! Turcijas pilsonis vēlas ierasties ciemos. 1) Dzīvošana Krievijā ne ilgāk kā 1 mēnesi. Privāts apmeklējums. ko no manis prasa (kādas ir manas darbības ar dokumentiem, pakalpojumiem utt.) un kam viņam jābūt?? 2) otrs variants ir uzturēšanās ilgāk par 1 mēnesi. Liels paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāstiet, lūdzu, kādos apjomos varat pārvadāt līdzi bagāžu un rokas bagāžu ?! Un ko tu nevari izdarīt ar sevi?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Gribam rudenī braukt atvaļinājumā uz Turciju.Vai izlaidīs ārā?? Paldies jau iepriekš!Irina.
13 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 17 atbildes
Pastāsti man lūdzu! Braucam ar 3 gadīgu mazmeitu, dēls ir izsniedzis pilnvaru bērna izvešanai uz ārzemēm. Notārs man lūdza pilnvarā norādīt Krievijas pases datus. Bet es eju cauri pasu kontrolei starptautiskajā pasē! ) Krievu valoda, kā likums, neņemu) Vai notārs pareizi noformēja pilnvaru vai tajā jānorāda savas starptautiskās pases dati?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Kāds ir pieļaujamais šķidruma daudzums rokas bagāžā? Vai rokas bagāžā drīkst pārvadāt beznodokļu šķidrumus? Cik daudz alkoholisko dzērienu varu pārvadāt bagāžā?Paldies Gaida atbildes
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Pret mani ir ierosināta civilprasība (par mantojuma atņemšanu, t.i. es nevienam neko neesmu parādā, bet man grib atņemt to, ko es teorētiski varētu saņemt). Robežas šķērsošanas noteikumos ir punkts: Ar starpposma klātbūtnē kaut kādam apjomīgam vīrietim uz laiku var iedvesmoties ārzemnieks no Ukrainas, bet sev: 8) pret viņu tiesā celtas civilprasības; Sakiet lūdzu, vai civilprasības dēļ var rasties problēmas ar izbraukšanu no Ukrainas? Vai kāds to ir piedzīvojis? Kur/kā var precīzi noskaidrot, vai būs problēmas PIRMS aizbraukšanas?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
ZINU, ka tas ir ārpus tēmas. bet tomēr: kā nokļūt no Šeremetjevas termināļa D uz Šeremetjevas termināli C? paldies par atbildēm un sapratni
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
kā ar ratiem? ņemt līdzi rokas bagāžā vai nēsāt līdzi?! kurš ko izdarīja? Vai arī saņemt viesnīcā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Braucam uz Grand Rāberu 7. maijā ar ģimeni (2+1) (pirmo reizi Turcijā un ārzemēs)! Man ir cukura diabēts, lietoju insulīnu, pats ņemšu līdzi un šļirces. Ir ārsta zīme, ir izraksts no slimnīcas. Insulīns iepakojumā, tā instrukcijā ir reģistrācijas numurs Ukrainā. Sakiet, vai var rasties problēmas, šķērsojot muitu? Kā to vislabāk pārvadāt – bagāžā vai rokas bagāžā? (es mēdzu ņemt rokas bagāžu). Vēl viens jautājums: es gribu labāku viesnīcas numuru. Iesaki, ko un cik piesprādzēt reģistratūrā?!
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Kādas ekskursijas labāk apmeklēt no Kemeras? Kurš jau ir atpūties šajā viesnīcā, pastāstiet par apkalpošanas līmeni, cik mūsu tautieši atpūšas un par gaidāmajiem laikapstākļiem šajā gadalaikā. Paldies jau iepriekš.
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Sveiki visiem! Interesē šāds jautājums, cik litrus alkohola var vest no Antālijas lidostas uz Maskavu? Paldies!
14 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
Viņi saka, ka vīzas tiks noņemtas, vai tā ir taisnība vai nē ???
14 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »