Jautājumi par KemeraValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kemera
Atpūtāmies Ičmelerā un nedaudz sarūgtināja mežonīgie akmeņainie stūri (pa labi aiz kempinga) - atkritumi, mazs garums, traumatiski akmeņi, nirt nevar.Vai kāds kaut kur zina (varbūt Grieķijā) kaut ko līdzīgu bet interesantāku? Lai var iebraukt bez maksas (ne kā Faselis) un salīdzinoši tuvu civilizācijas labumiem - viesnīcām, kur var apmesties, vietējā eksotika, promenādes utt.
5 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 11 atbildes
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kādi laikapstākļi ir oktobra sākumā līdz oktobra vidum? Vai vēl nav auksts? Un vēl jautājums: pastāstiet man, uz kādām ekskursijām varat doties Kemerā un Antālijā? Un kā tur nokļūt?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Laba diena visiem! Novēlu labas brīvdienas! Mans sapnis ir apmeklēt Max Royal Kemerā. Vai ir sezona, kad var atpūsties ar atlaidi? jūra var būt auksta, bet temperatūra nav zemāka par 22-24 gr
6 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
Vai ir tiešie autobusi, cik bieži tie kursē?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai dolmušs no Kemeras uz Kirišu iet garām Grand Miramor viesnīcai?Vai varbūt kāds zina, cik aptuveni maksās taksis. Vietnes prasa 35 eiro
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kas dodas uz šo viesnīcu maija mēnesī 17.05.2017-24.05.2017
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Saistībā ar tūroperatoru krahu vēlamies atvaļinājumu organizēt pašu spēkiem
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sveiki. Ļoti gribu atbraukt un atpūsties šajā viesnīcā. Mēs vēlējāmies rezervēt istabu caur viesnīcas vietni, bet nez kāpēc parādās informācija, ka jebkura mēneša visas dienas ir aizņemtas. Tā tam nevajadzētu būt. Sakiet, lūdzu, vai ir iespējams ierasties pašam (apejot tūrisma aģentūru). Kāds būs naudas ietaupījums no tā. Kādi ir šāda ceļojuma plusi un mīnusi? Ar cieņu. Jurijs.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
Lasām, ka Beldibi ir mežonīga pludmale.
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 18 atbildes
Labdien! pasakiet man viesnīcu vai vietņu adreses, ja kāds gāja atpūsties pats un patika, vai tas ir labāk nekā caur aģentūru?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Būšu pateicīgs visiem, kas atbildēs!
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Kā es varu pasūtīt transfēru no Antālijas lidostas uz viesnīcu un pēc tam pats atpakaļ? Vai viesnīcas pašas sniedz šo pakalpojumu, vai tas ir nepieciešams ar ceļojumu aģentūras starpniecību?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes