Jautājumi par TunisijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Tunisija
Dzirdēju par šo divu dienu ekskursiju, daudz un garlaicīgu iepirkšanos. Es netaisos neko pirkt, man interesē tuksnesis. Lūdzu, sakiet man, ka ir vēl viena iespēja. Varbūt var piekrist kādam gidam par citu ceļu, kas ved tieši ekskursijā, nevis iepirkšanās. Varbūt kāds zin ar ko sazināties. Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Vai ir kādas ekskursijas Tunisijā (īpaši Mahdijā), kuras nav no tūrisma operatora? Parādījās informācija, ka visas ekskursiju cenas nosaka Tunisijas valdība ...
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Braucu ar dēlu uz jūrmalu. Interesē ceļojums uz Sahāru. Kā ir ar 6 gadus vecu bērnu? Tiešām vai nē. Cik maksā pieaugušo un bērnu biļetes? Kāds apģērbs ir nepieciešams šai ekskursijai?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
kas bija šajā viesnīcā, lūdzu atbildiet. Man nepatīk mans nākamais ceļojums. Kas atpūtās šajā viesnīcā, pastāstiet mums, kādas citas nepatīkamas lietas jūs varat sagaidīt?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Kur ir labāk iegādāties ekskursijas Tunisijā - no tūrisma operatora vai ielu aģentūrām? Kāda ir cena?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Padomi, kurās ekskursijās nevajadzētu doties
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Lūdzu rakstiet, vai viesnīcā ir darbinieks, kurš pārdod ekskursijas (krievu valodā)? Kāda kompānija? Kur var redzēt ekskursiju cenas?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Ko jūs iesakāt? Ar ko sazināties? Kāda cena?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
droši vien no Nabeulas
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kāda ir šīs ekskursijas programma? Vai tas ir interesanti un nav bīstami veselībai?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 14 atbildes
Vai kāds var pateikt, pzhl, vai Tunisijā ir lētāk un labāk īrēt auto vai doties ekskursijās ar tūristiem? Un, ja kāds zina, kur Susā var lēti iznomāt auto?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vai šim vajag Šengenas vīzu vai arī ieliek policiju?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Es lasīju par gidi Natāliju no biblioglobusa.Kā es varu nokļūt ekskursijā ar viņu?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Sakiet lūdzu, cik maksā ekskursija uz krokodilu fermu? Vai jūs varat tur nokļūt saviem spēkiem?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vēlos pēc iespējas vairāk informācijas un padomu!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai varat pastāstīt, kuras ekskursijas tiek piedāvātas un kādas ir to cenas? Kā ir ar internetu viesnīcā?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pagājušajā gadā par šo viesnīcu nav nevienas atsauksmes.Vai tiešām tur ir tik slikti?Būtu apsveicama jebkura informācija.Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kuru aģentūru labāk ņemt, padomu.Paldies visiem.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Labdien!Pastāstiet lūdzu kādas ir ekskursijas no viesnīcas Tunisijā un cik tās maksā!Vai ir vērts braukt ar sabiedrisko transportu pa valsti?Vai viesnīcā ir WiFi bez maksas? Liels paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kuras apskates vietas tiek organizētas ekskursijas krievvalodīgajiem tūristiem. Viņu cenas. Mēs ar sievu plānojam atpūsties pie jums no 8.09 uz 10 dienām. Paldies jau iepriekš.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kuram ir izdevīgāk (lētāk) doties ekskursijās - pie ielu aģentiem, kā Turcijā, vai tas vispār nav svarīgi?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sakiet lūdzu, cik maksā 2 dienu ekskursija cukurā un kur to labāk ņemt? Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
cik maksā cukura tūre
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai kāds var man pateikt, cik ilgs laiks nepieciešams, lai nokļūtu no Susas līdz Sahārai? Gribu braukt, bet baidos, ka sāpošā mugura neizturēs ilgu braucienu
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Jums ir jāsaprot to izmaksas un ilgums.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Dzirdēju, ka Tunisijā ne visur un ne visu var nofotografēt, vai tā ir? kāds tam ir iemesls, es vēlētos atvest mājās lieliskas fotogrāfijas
15 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Vai tā ir taisnība, ka mūsu degvīnu var mainīt ekskursijās un kādā proporcijā?
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl