Jautājumi par TunisijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Tunisija
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Varbūt kāds zina, vai Hammametā ir velosipēdu noma? Vai ir iespējams braukt ar velosipēdu pa pilsētu un cik tas maksā?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki!Lasot Tunisijas viesnīcu aprakstus, pamanīju, ka dažās viesnīcās ierašanās dienā pirmā barošana ir tikai vakariņas.Dažās viesnīcās tas nav rakstīts.Kā tad īsti ir?
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 21 atbildi
Sveiki, pastāstiet man, lūdzu. Dodamies ar divus gadus vecu bērnu uz Houda Golf and Beach Club 3*. Vai viesnīcā ir piens? Kādā formā tas tiek dots? Vai arī tas jāņem līdzi?
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāsti man, kur var ieturēt gardu maltīti pēc pastaigas Monastirā centrā, Ribatas rajonā? Jūras vai vietējā virtuve un kādus ēdienus ir vērts izmēģināt?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kā no viesnīcas nokļūt Monastiras un Susas apskates vietās un cik tas maksā?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Laba diena! Kā sapratu no atsauksmēm, viesnīcai nav teritorijas kā tādas. Šajā sakarā radās jautājums: vai ir iespējams staigāt gar jūras krastu, un cik ilgs laiks nepieciešams, lai līdz tuvākajai apdzīvotai vietai nokļūtu kājām? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ko var droši lietot no "viss iekļauts", kā arī interesēties par to, kas ir iekļauts no alkohola un kādā apjomā - mēs ejam ar uzņēmumu)))
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Cena?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Nepieciešams internets viesnīcā.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Puiši, pastāstiet man, vai viesnīcā ir vindsērfings
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Puiši. pastāstiet man, vai viesnīcā ir vindsērfinga noma
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
vai ņemt portatīvo datoru
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kurš zina, kā ir ar klubiem un citām izklaides naktsdzīvēm?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Lūdzu, cikos ir brokastis, pusdienas un vakariņas? Dažās vietnēs viņi raksta, ka sporta zāle ir 3 stundas nedēļā bez maksas, pamatojoties uz "viss iekļauts" principu? Ko nozīmē maksas minibārs? Vai minibārā var uzglabāt dzērienus, vai arī par to ir jāmaksā?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Pastāsti man, cik šajā viesnīcā ir interesanta vieta niršanai ar masku?, un cik maza ir peldvieta? (Fotoattēlā redzēju ļoti nelielu distanci, pēc kuras bojas peld, acīmredzot aizliedzot tālāk peldēt)
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Biju pie māsas šī gada jūnijā, viesnīca brīnišķīga, ūdens silts, bet visvairāk gribu VISIEM pajautāt par animatoriem Tito un Mitjē, brīvdienās ļoti cieši iepazināmies, viņi uzrunāja mums, sākās saruna, iepazīšanās, kas zina, kur viņi tagad ir? vai viņi strādā šajā viesnīcā? varbūt kāds cits viņus satika nesenā atvaļinājumā, pastāstiet, ļoti interesanti!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai alkoholiskie dzērieni un alus dienas laikā ir maksas vai bezmaksas, ja viss iekļauts?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Jaunākie komentāri par uzturēšanos šajā viesnīcā
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Dodamies uz šo viesnīcu, un tieši atpūtas laikā bērnam būs dzimšanas diena. Pastāstiet, lūdzu, vai viesnīca organizē dzimšanas dienas svinības atpūtniekiem? Ja jā, ar ko jums vajadzētu sazināties?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pastāstiet man, kas bija CARIBBEAN WORLD BEACH AZUR 4, šī ir viena viesnīca no CARIBBEAN WORLD ķēdes. Aģentūra teica, ka tā ir labākā no visām. Bet par to nav atsauksmju. Tas paskaidroja, ka mēs to vēl neesam pārdevuši. Kopumā ir diezgan muļķīgi iet, nezinot, kur tieši.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Vēlos rezervēt tūri uz Tunisiju RB akcijai - radās jautājums - kādu uztura sistēmu izvēlēties. Mēs daudz braucam ekskursijās - viesnīcā pamatos - nakšņojām un iekosām.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien, es atpūtos viesnīcā Dessole Le Hammamet Resort 4 * Es satiku animatoru vārdā Mimo, bet tas ir mans pseidonīms. Vai Tunisijā ir sociālie tīkli, lai kaut kā atrastu viņa kontaktus. Pateicos jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es šogad došos atpūsties Tunisijā....bet jūtos nedaudz neērti, ka braucu viena.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 25 atbildes
Es lasu daudz recenzijas un visur raksta savādāk, gribētos zināt no tiem, kas tur bija pirms neilga laika
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl