Jautājumi par TaizemeDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
Vai ir iespējams izvest personīgai lietošanai sausus bambusa stumbrus, 8 cm biezus, 1 metru garus, savāktus no apkārtnes? Pēc aviokompānijas izmēriem šķiet, ka aizliegto eksporta sarakstos nav. Taču ekspertu viedokļi dalās.
5 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai iestādīt sēklas, vai tās ir iespējams transportēt?
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 15 atbildes
Vai ir garas rindas, caurbraukšanas ātrums, vai ir jāuzrāda nauda (650 cu/pers.)
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Sveiki, pastāstiet man, kurš lidoja pēc pirmslaulības ar ārzemju pasi? Vai kāds prasa citus dokumentus? Man nav laika līdz novembrim izveidot savam vīram svešu vārdu.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Mēs ar māsu nolēmām nākamvasar doties izpētē uz Taizemi, un, ja viss ies labi, mēs paliksim tur uz visiem laikiem. Ir doma apmesties kvartālā ar krievvalodīgajiem iedzīvotājiem un tur īrēt māju. Āķis ir tāds, ka es neizmantoju MtF TS HAT. Tas ir, viņa piedzima kā zēns, bet vēlāk ar hormonu terapiju mainīja ķermeni uz sievišķo, taču ķirurģiskas operācijas neveica. Man ir specialitāte - sertificēts biologs, un pat kas ir "Ūdens izotopu sastāva ietekme uz Bacillus thuringiensis augšanu un sporulāciju". Jā, kā grāmatās un filmās. Bet. Kādas ir šī pasākuma izredzes. Tāpat kā gadījumā, ja tas ir droši zināms, es varu iemācīties valodu bez problēmām. Es pārbaudīju un zinu, ka metodes nav paredzētas vājprātīgajiem, kā to izdarīt. Ohm.
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Pēc laulībām sieva mainīja uzvārdu. Vai ir iespējams ceļot uz Taizemi ar ārzemēm. pase ar pirmslaulības uzvārdu.Tūrisma aģentūrā teica,ka problēmas nebūs. Bet joprojām pastāv šaubas.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Esmu Ukrainas pilsonis. Esmu Krievijas Federācijas teritorijā ar iekšējo (Ukrainas) pasi. Viņam ir patents darbam, līgums ar darba devēju. Bija vajadzība lidot uz 10 dienām uz Taizemi. Saskaņā ar Krievijas Federācijas tiesību aktiem man jāizbrauc no valsts ar to pašu pasi, kurā iebraucu, un es iebraucu ar iekšējo Ukrainas pasi. Bet uz Taizemi varu lidot tikai ar ārzemju pasi. Jautājums: vai izbraucot uz Taizemi pie Krievijas Federācijas robežas ir iespējams uzrādīt Ukrainas pasi un, ierodoties Taizemē, uzrādīt pasi saviem robežsargiem. Un attiecīgi situācija ir pretēja - ierodoties no Taizemes atpakaļ uz Krievijas Federāciju pie Krievijas Federācijas robežas, uzrādiet robežsargam Ukrainas iekšējo pasi, jo man ir pienākums palikt valstī sakarā ar to, ka dokumenti pie darba devēja tiek izsniegti iekšējai pasei un arī es varu atjaunot reģistrāciju tikai uz tās. Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi. Apelācijas Ukrainas konsulātā, zvani uz atsauces lidostām nedeva nekādus rezultātus. Robeždienesta tālruņa numurs ir pastāvīgi aizņemts.
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 35 atbildes
Februārī došos apmeklēt Taizemi un Kambodžu. Taizemē būšu 6 dienas, Kambodžā 13 dienas un izlidošu no Taizemes. Pastāsti man: vai Ukrainas pilsoņi var saņemt Taizemes vīzu pēc ierašanās un pēc tam izmantot to, lai brauktu no Kambodžas atpakaļ uz Taizemi?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Labdien, dažādos resursos cenu zīmes ir vai nu 1000 bati, vai 1200 bati. Podskazhite kurš pēdējos trīs mēnešus bija Tae. Cik maksājāt par vīzu ierodoties?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Izrādījās, ka viņi nav īpaši rūpīgi pētījuši jaunos Tai likumus un ieradās pārziemot, nesaņemot vīzu. Es tiešām nevēlos doties prom pēc 30 dienām. Kādas ir vīzu iespējas krieviem? Viņi negribēja viņus ielaist uz robežas, jo. janvārī un februārī notika vīzu pagarināšana caur Kambodžu. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija. Palīdziet!!!!
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Ja dodaties NAV caur ceļojumu aģentūru un nezināt, kurā viesnīcā nakšņosit visas 14 dienas, vai plānojat braukt pa valsti, kas jānorāda pieteikuma veidlapā? Vai viņi pārbauda vaučerus vai viesnīcu rezervācijas, saņemot vīzu pēc ierašanās?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sveiki! Man ir dubultā ieceļošanas vīza Taizemē. Es gribu doties uz Kambodžu vīzas skrējienā, nolēmu doties ekskursijā. 3 no 4 vietējām tūrisma aģentūrām man teica, ka ukraiņiem, iebraucot Kambodžā, ir jāmaksā papildus maksa - 1200 bati. Internetā tādu informāciju neatradu. Zinoši cilvēki, sakiet, vai tas tā ir? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Bangkokā no Kijevas ierodamies 19. janvārī, atkal 3. februārī. pulksten 5.30. Sanāk, ka pārsniedzam atļautās 15 dienas, bet 2. februāris (pēdējā 15. diena) ir svētdiena, lasīju, ja vīzas derīguma pēdējā diena iekrīt svētdienā vai oficiālā brīvdienā, tad tā automātiski tiek pārskaitīta uz nākamais. Vai šī informācija ir pareiza? Vai būs problēmas ar iekļūšanu? Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Biļetes rezervējām uz sekojošiem datumiem: ierašanās Bangkokā 16.martā plkst.09:50, izbraukšana 31.martā plkst.02:40. Izrādās 16 dienas, vīza ierodoties 15 dienas. Uz Kambodžu plānojām doties uz 2 dienām. Pērciet biļetes vai izvēlieties citus datumus, šeit ir tiešais lidojums un ērts laiks. Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Vai ir nepieciešams apdrošināt, ja viesnīca tiek rezervēta atsevišķi un biļetes tiek pirktas atsevišķi, t.i. ne ar ceļojumu aģentūru? Es lidoju 7 dienas
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Vai es varu aizpildīt vīzas veidlapu mājās vai tikai uz vietas? tev vajag foto? cik maksā vīza un kādā valūtā jāmaksā?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Man ir nepieciešama studenta vīza uz 15 mēnešiem. Iesakiet, kurā skolā uzticamāk un lētāk izdot. Vēlams, nebraucot uz citu valsti. Man vēl īsti neinteresē mācīties. galvenais, lai viņi nemaldina ar vīzu un papildu birokrātiju Es nebiju audzēts.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāsti man, kurš lidoja caur Taškentu uz Bangkoku un dodies uz pilsētu. Kā ir muita Taškentā un kā lidostā.Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Esmu Ukrainas pilsonis, tagad ar dēlu dzīvoju Krievijā. Ir termiņuzturēšanās atļauja uz trim gadiem. Gribam ar bērnu lidot atpūsties uz Taizemi. Kā mēs varam būt? Vai man lūgt tēvam atsūtīt eksporta atļauju? Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 17 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl