Jautājumi par TaizemeValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 18 atbildes
ATBILDĒT FORUMĀ
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Vai ir komisijas maksa par izņemšanu (par konvertēšanu) no debetkartes, izmantojot bankomātu? Cik viegli ir atrast Khao Lak apmainītājus?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, par naudas izņemšanu no kartes "Visa". Bija šī gada janvārī Pataijā, bez problēmām izņēma naudu, bet kā ir tagad? (tas ir saistībā ar ukraiņu-amerikāņu notikumiem), jūlijā braucam uz Pataju.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cik dolāru man jāņem līdzi, lai iemaksātu depozītu?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kāds ir rubļa un dolāra kurss Patajas valūtas maiņas punktos. Mēs izlidojam pēc 5 dienām, mēs nezinām, ar kādu naudu doties.
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Mums dolāra kurss ir 35 rubļi. Varbūt izdevīgāk ir braukt uz Pataiju ar rubļiem?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Saistībā ar rubļa kursa kritumu pret dolāru un eiro radās jautājums, vai tagad ir izdevīgāk nēsāt naudu citās valūtās ??? mūsu pilsētā Ķīnas RMB un JAPĀŅAS jenas tiek brīvi pārdotas. Kas zina un pateiks, kāds šobrīd ir šo valūtu maiņas kurss Pattajas valūtas maiņas punktos. Paldies visiem par atbildēm!!!! 31.01.2014
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas ir izdevīgāk mainīt rubļus apmainītājos vai dolārus pret batiem?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, vai Pataijā ir iespējams nekavējoties apmainīt rubļus pret batiem vai tomēr ir izdevīgāk ņemt līdzi dolāros
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
lasot atsauksmes, nonācu pie secinājuma, ka valūtas kurss lidostā un reģistratūrā ir aptuveni vienlīdz neizdevīgs. Tā ir patiesība? spriežot pēc maiņām čarteros, viesnīcā ieradīsimies ap 22-23.Nebūs laika meklēt apmainītājus.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Pastāstiet man, kāds tagad ir dolāra-bāta un eiro-bāta kurss. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kā liecina pieredze, valūtas kurss lidostās parasti ir nelabvēlīgs, lai gan ir arī izņēmumi, piemēram, Kolombo. Tāpēc rodas jautājums, vai ir jēga nekavējoties mainīt valūtu Bangkokas lidostā, vai valūtas maiņas kurss lidostā būtiski atšķiras no valūtas maiņas punktiem pilsētā. Kur vispār ir izdevīgāk veikt valūtas maiņu?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
sakiet lūdzu, mēs lidojam 24.12.12 uz Puketu, uz lidostu? un vai viņi strādā visu diennakti, tk. Ierodamies 10-11 vakarā. Vai viesnīcas tuvumā ir naudas mijēji? vai pilsētā vai kaut kur citur
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
vai depozītu var maksāt dolāros? Ja nē, tad kā samainīt atpakaļ 2000 batus pret dolāriem, izejot no viesnīcas.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Braucu uz Taizemi, nezinu kādu valūtu ņemt līdzi.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Mēs braucam decembrī, bet mēs nezinām, kā vislabāk samainīt naudu, pastāstiet man
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 14 atbildes
Es varu izņemt savu naudu no vīzas kartes līdz USD 5000, ar bankomātu nav problēmu un vai viesnīcai ir iespēja maksāt no vīzas kartes
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 16 atbildes
Kā darbojas bankomāti Pataijā? Vai arī ņemt skaidru naudu ar rezervi?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Ierodamies ap 22-22 vai varam samainīt naudu?Viesnīca Sunbeam
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Krievijā valūtas kursi lido uz augšu.Nevar izsekot! Protams gribu pirkt lētāk un mainīt dārgāk.Ja 1b-0.93r tad izdevīgāk lidot ar rubļiem.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Sveiki, es braucu pirmo reizi. Es nevaru saprast, vai man jāmaina rubļi pret dolāriem un pēc tam pret batiem, vai es varu nekavējoties samainīt rubļus pret batiem?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Pastāsti man, kādā valūtā labāk maksāt: rubļos, dolāros, kartēs?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
eiro un dolārs
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Atsauksmēs par bankomātiem nelasīju.Cik tādu?Kāpēc tautieši runā tikai par skaidru naudu?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Sakiet, lūdzu, kur Pataijā var samainīt dolārus ar izdevīgu kursu? Dzīvosim 2 minūšu attālumā no krastmalas, uz kuras atrodas MikeShopping Mall. Vai arī labāk ir ierasties lidostā?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl