Jautājumi par TaizemeCits

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
4 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 17 atbildes
Nu, piemēram: vai ir vērts pirms izbraukšanas uzkrāt medikamentus, vai arī tie tur ir pieejami bez receptes? Vai visur pilsētās veikalos var norēķināties ar karti? Vai jums ir nepieciešama apliecība, lai vadītu velosipēdu?
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Runa ir par ēdināšanas un sabiedriskā transporta izmaksām (pilsētā).
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 11 atbildes
Mūsējie teica, ka ielaidīs, bet viņi nav atbildīgi par to ielaišanu.
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Labdien!Pasakiet lūdzu, parastā istabā starp dušu un istabu ir rullo slēģi. nevaru atrast nekādu informāciju par to. Es tikko atklāju, ka tas ir komplektā.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Mēs esam Čerņivci. Plānojam doties atvaļinājumā uz Taizemi, Pataju, vai uz salu. Uz 26-36 dienām. Cik daudz tas ir? Mēs esam 2 cilvēki, tas ir, es un mana māsa, kurai 3.novembrī ir dzimšanas diena.
9 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
Sveiki! Kopš janvāra viņi sāka gatavoties atvaļinājumam, izgatavoja starptautiskās pases visai ģimenei. Tagad radās jautājums, kur doties atpūsties. Es ļoti vēlētos apmeklēt Taizemi (viss tas pats, cita kultūra, ēdiens, mentalitāte). Sakiet, lūdzu, pēc personīgās pieredzes, cik augustā maksās biļete trim pieaugušajiem (mēs zinām par lietus sezonu, tas mūs nebiedē). Protams, gribētos tikt uz salām, bet budžets ir ļoti ierobežots. Kā jūs varat ietaupīt naudu ceļojumā uz Taizemi? Budžets ir aptuveni 70 000 rubļu braucieniem ar lidojumu. Mums laikam ceļojumam par maz? Pateicos jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 16 atbildes
Sveiki, pastāstiet man, ko jūs varat sagaidīt no tūres 14 dienas bez informācijas par viesnīcu (ruletes sistēma to pateiks viesnīcai tikai Taizemē) no Indigo, operatores Natalie Tours? Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 15 atbildes
Nesen man teica, ka tūres no Maskavas uz Taizemi ir 2 reizes lētākas nekā no Ukrainas? Šķiet, ka ekskursijas izmaksas ir 500-600 USD no cilvēka, visi krievi jau ir bijuši vairākas reizes. Ukrainā cena ir daudz augstāka. Vai kāds zina, vai tā ir patiesība? Kurš ukrainis jau šādi lidojis? Kurās Maskavas ceļojumu aģentūrās es varu iegādāties ceļojumu? Paldies))
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Palīdziet man ātri izlemt, kā kopumā ir viesnīca un vai ir vērts doties uz Taizemi ar bērniem vai labāk ir Turcija? Kādi laikapstākļi šobrīd ir Taizemē?
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 33 atbildi
par ko saka krievu tūristi
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
pastāsti man, kur doties Taizemē. Mēs mīlam klusumu un dabas skaistumu. skaisti skati. foršas fotogrāfijas. lai būtu plaša ekskursiju izvēle. un izvēle starp izvēlēm. uz salām vai cietzemi.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Zinu,ka maskavieši ķer kautkādas blokbiļetes-deg dažas dienas pirms izlidošanas.Tās ir krietni lētākas.Vai tiešām no Ukrainas var ko tādu nopirkt?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
kuri no tiem jātulko angliski un kuri jāapliecina pie notāra?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl