Jautājumi par SlovākijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Slovākija
ekskursija interesē: rudenim divatā uz klusu vietu, bet netālu no lielas pilsētas
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Izmaksas par 2-vietīgu istabu jūnijā
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki, pirms 2 gadiem man pēkšņi saslima celis, jo dzīvojam laukos, mūsu ārsti nolēma ārstēt, kā rezultātā, jo tālāk sāpes pastiprinās, tāpēc es gribu ārstēties, un pēkšņi tas palīdzēs. Kur pieteikties un kas tam nepieciešams? Ar cieņu, Tatjana.
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 12 atbildes
Pilsēta? Viesnīca?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Divi pieaugušie un 8 gadus vecs bērns. Daba, ģeotermālie avoti. Iesniedziet piedāvājumus pa e-pastu. [email protected] 0672362921
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vīram ir artrīts, nav jāārstē. Jautājam sev – kur? Tūrisma aģentūra piedāvā Karlovi Vari vai Pjestani. Ja kādam ir pieredze - padalieties. Interesē ārstēšanas rezultāts. Protams - cenas. Vai ir izdevīgi doties pašam vai ar ceļojumu aģentūras starpniecību?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai Jasnā kalnā ir bērnudārzs, kur varētu vest 4 gadus vecu bērnu, un tikmēr vecāki var slēpot. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
SVEIKA MĒS ATRAŠAMIES PIE JUMS PROFILAKSES UZŅĒMIES PAR MAZGĀŠANU GLUDINĀŠANA.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Mēs vēlamies iegādāties ekskursiju no TO. Es saprotu vilciens + autobuss vai vilciens. Bet! Mums ir svarīgi, lai: -15-30 minūšu gājiena attālumā bija kalni, skati uz tiem, pastaigu takas, mežs, ezers utt. Tas ir, pirmkārt, daba ir ieinteresēta. Arī kādi būtu skati uz akmeņainajiem kalniem. - lai uz šo vietu tiktu pārdotas Ukrainas tūres (Kijevas TO). -vēlama nakšņošana dzīvokļos ar virtuvi. Pirmkārt, tūristi ir veģetārieši un mīl veselīgu uzturu. Tāpēc viņus neinteresē blīvas vakariņas. - vēlams tuvāk Užgorodai nekā Bratislavai. Kādus kūrortus varat ieteikt? Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
muskuļu un skeleta, vēlos uzzināt par avotiem, kurās pilsētās utt.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vēlamies februāra vidū uz divām nedēļām doties slēpot un snovot ar draugiem (4 cilvēki). Es gribētu, lai kaut kas būtu silts un ērts, un par to cena ir reāla, nevis pārāk dārga, kā Bukovelā. Un ja kāds zin vai tur ir auto noma un cik maksā. Ko vēl ir vērts redzēt apkārtnē. Varbūt ir kādas saites. Paldies visiem jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Ēdienu atšķirība un baseinu pieejamība
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien. Janvārī plānojam atvaļinājumu Slovākijā (divi pieaugušie un bērns 3 gadi). Izlēmām par viesnīcu – Patria Strbske Pleso. Taču uztrauc viens jautājums – vai ir slidkalniņš braukšanai ar ragaviņām un citām izklaidēm bērniem. Visiem, kas atbildēs, paldies jau iepriekš.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Es dodos atpūsties pēc mēneša, pirmo reizi. Cik daudz naudas jāņem līdzi? Kādas lietas?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 13 atbildes
Truskaveca tradicionāli dziedē + diētiskais ēdiens? ko piedāvās Bardejevs??
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl