Jautājumi par RumānijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Rumānija
Mums ar sievu ir atvērtas pusgada Bulgārijas vīzas, uz tām atpūtāmies Bulgārijā, un tagad gribam iepirkties Rumānijā.Vai mums būs problēmas izbraucot no Rumānijas?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Augustā došos uz Serbiju. Šim nolūkam es plānoju šķērsot Rumāniju. Es zinu, ka ar Serbiju ir bezvīzu režīms ukraiņiem. Bet kā ar Rumāniju? Kādi dokumenti ir nepieciešami? Kāda veida vīzu atvērt? Lūdzu pasaki man)
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
sakiet lūdzu vai varu lidot ar savu 6.dēlu no Rumānijas uz Krieviju no kurienes esam mēs un dzemdību nams.Bez bērna tēva rakstiskas atļaujas?Bērna tēvs ir rumānis.Bērnam ir gan krievu, gan rumāņu valoda pilsonība.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Laba diena. Kādas prasības tiek izvirzītas automašīnai, šķērsojot robežu (tonēšana, aptieciņa, ugunsdzēšamais aparāts utt.) Vai var apgriezt tonēšanai, vai sodīt teritorijā?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
brīvdienas Rumānijā
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai atvērtu vīzu? Esmu no Moldovas.. Un cik daudz naudas vajag apmēram dienā pārtikai? (Es došos ar grupu no koledžas, lai dotos uz Brašovu uz 8 dienām) šeit)
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es dzīvoju Ukrainā, Polijas vēstniecībā man ir atvērta Šengenas multivīza, bet es gribu uz Rumāniju uz dažām dienām, teiksim, atpūsties jūrā. Vai es varu to izdarīt ar Šengenas vīzu vai man ir nepieciešams atvērt rumāņu valodu?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Dārgie kolēģi! Kurš var palīdzēt atvērt vīzu uz Rumāniju no 20.11.08 uz 14 dienām ar ielūgumu 1 personai? Pase ar vīzām, t.sk. ir Šengena. Kādas ir iespējas?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl