FAQ – Kā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
4
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
5
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Tomēr
5 mēnešus atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Sveiki. Vai kāds ir izmantojis transfēru no lidostas uz viesnīcu no Quest Voyage? Droši? Vai iesakāt izmantot pakalpojumus? Ceļoju viena ar bērniem, pirmo reizi vēlos pasūtīt privāto transfēru, tāpēc uztraucos. Paldies.
6 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Gribu ar bērniem aizbraukt uz jūru, meklētājā redzu lētas ekskursijas. Cik ilgs ir brauciens? Kā jūs šķērsojat robežu? Cik grūti tas ir? Vai viņi piegādā uz viesnīcu? Paldies
1 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es jau redzu ekskursijas uz Turciju. Nez, cik tas ir neērti. Varbūt kāds jau ir mēģinājis?
2 gadā atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
No Kijevas vai no Rietumukrainas?
2 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Vai tagad ir lidojumi no Kijevas (Zhulyany lidosta) uz Ēģipti un Turciju? Togad lidojumi uz Šarmelšeihu, Antāliju un Alāniju bija tikai no Borispiles. Vai jau esat atsācis lidojumus no Zhulyan?
2 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 5 atbildes
Vai Windrose joprojām lido uz Ēģipti? Tajā gadā no Borispiļas uz Šarmu es nekādi nevarēju nokļūt Rosā. Azureir ir mokas. Es dzirdēju, ka Tez tour ar viņiem lidoja. Bet daudzi sāka sūdzēties par vēja rožu un neērtajām lidmašīnām. Cik man zināms, tad Windrose bija lielas un vairāk vai mazāk ērtas lidmašīnas. Un kā tagad iet ar to?
2 gadā atpakaļ  •  3 abonents Nav atbilžu
Plānojam aktīvi izpētīt apskates vietas, izmantot metro/autobusu/tramvaju. Kāda ir labākā biļete, lai ietaupītu naudu?
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
– Kā vislētāk var nokļūt no jaunās lidostas tuvāk pilsētas centram? Tur, cik saprotu, metro vēl nav atvērts. Un viņi to nepagūs līdz aprīlim. - Vai ir iespējams kaut kur nopirkt Istanbul Card, maksājot ar bankas karti?
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Vai rokas bagāžā bez problēmām var pārvadāt 7-8 kg vai tas jau ir stingri uzraudzīts pēc svara?
3 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Lūdzu, palīdziet man to izdomāt: es nesaprotu, kam ticēt — es divreiz zvanīju uz Wizz uzticības tālruni. Man radās jautājums par autosēdeklīti bērnam no 3 gadiem - vai varu to nomāt pie ejas bez maksas. Viens vadītājs uzreiz teica nē. Tikai par maksu, un tikai rati ir bezmaksas. Un otrs menedžeris kaut kur precizēja informāciju - gaidīju uz līnijas. Viņš teica, ka jūs varat bez maksas nodot ratiņus vai automašīnas sēdeklīti - viena lieta. Es nezinu, kam uzticēties? Kā neiekāpt? Bērnam gandrīz trīs gadi, ratus neņemam, bet vajag autokrēsliņu. Tas ir tas, ko es domāju ņemt. Bet tagad es nezinu, ko darīt. Varbūt kāds zina un var norādīt pareizo virzienu.
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Mēs ceļojām starp viesnīcām un pa pilsētu, bez problēmām, bet es nezinu, kā ar lidostu.
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl