FAQ – Ekskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
4
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
5
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Tomēr
Nekur nevarēju atrast informāciju. Lūdzu palīdzi man. Bērniem ir 8 un 3 gadi.
2 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Dosimies uz Grankanāriju. Sakiet, lūdzu, kādus apskates objektus, skatu platformas un ekskursijas apmeklēt? Nedaudz apmulsu – pagaidām neko interesantu, izņemot Maspalomas kāpas, ruma augu un Dieva pirksta klinti, neesmu atradusi. Mēs droši vien neņemsim mašīnu.
8 mēnešus atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Vai no Šarmas ir iespējams nokļūt Petrā ar īrētu automašīnu?
11 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Cienījamie tūristi, vai kāds šogad ir bijis Romā? Interesē sekojošais: 1. Kāda ir situācija ar biļetēm uz Kolizeju? Vai ir jēga rezervēt iepriekš vai nē? Agrāk pie Kolizeja tūristus ņēma aiz rokas un piedāvāja ekskursijas (krievu valodā). Un kā tagad, ņemot vērā tūristu plūsmas kritumu? 2. Vai Vatikānā mainīja audio ceļvežus vai tie joprojām ir tie paši vecie telefoni, kas jātur pie auss?
1 gadā atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien. Pastāstiet, lūdzu, kādu labu ekskursiju kompāniju, kas vada grupu, autobusu, apskates ekskursijas. Varbūt kāds nesen atpūtās Maltā/Katānijā. Internetā ar atsauksmēm neko prātīgu neatradu.
1 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ja tagad ekskursijas no Turcijas uz Grieķiju? Ja jā, vai tas ir iespējams bez vīzas? Vai tas ir dārgs prieks? No kurām pilsētām un kur notiek ekskursijas?
2 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ir neizdevīgi doties ekskursijās no viesnīcas. Kādas aģentūras varat ieteikt ceļojumiem uz Kairu, dabas rezervātu apmeklējumiem utt.?
2 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 14 atbildes
Es nevēlos ņemt ekskursijas no tūrisma operatora, tas ir dārgi. Viņi saka, ka daudzi cilvēki baidās, ka tas ir bīstami no svešiniekiem. Es dzirdēju daudz labu lietu par Bedo Owda. Kurš brauca ar viņu ekskursijās? Kā tev iet?
2 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 5 atbildes
Mums bija ceļojums: izbraucām 11:45, ieradāmies 20:00, vakariņojām uz kuģa Nīlā un no rīta muzejs ar piramīdām. Vai to ir iespējams atrast tagad vai ir mainīts ceļojuma formāts?
2 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 6 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, mēneša beigās mēs dosimies uz Aurora Bay Marsa Alam viesnīcu, vēlamies apmeklēt Luksoru, kur jūs ieteiktu iegādāties ekskursiju, kādas ir cenas un cik ilgs būs ceļojums? Vai tie tiek transportēti caur Hurgadu vai pa citu maršrutu?
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 4 atbildi
Es dzirdēju, ka dažās firmās automašīnas ir beigtas, smird, apstājas, plūst. Kaut kur viņi nes bez ķiverēm. Interesanti ieteikumi augstākās kvalitātes firmām. Paldies.
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 4 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl