Jautājumi par PolijaKā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Biļetes uz 11. febr. uz Ukrainu un 15. febr. atpakaļ uz Poliju. Šodien izrādījās, ka TUR vajag aizlidot pāris dienas ātrāk. Esam gatavi zaudēt naudu par neizmantotām vienvirziena biļetēm un iegādāties 2 jaunas biļetes uz Ukrainu, jo skaidrs, ka tas izmaksās lētāk nekā izbraukšanas datuma maiņa ar visiem sodiem un piemaksām. Bet vai tad mēs varēsim izmantot atgriešanās biļetes, kuras nevēlamies mainīt? Nekur nevaru atrast atbildi uz šo jautājumu...
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pirmo reizi pirku FlixBus biļetes (Krakova-Zakopane) un nezināju, ka rezervējot uzreiz jāpērk sēdvieta. Domāju, kā būtu iespējams lidmašīnā nopirkt vairāk. Izrādās, mēs iztiksim bez sēdvietām. Problēma ir tāda, ka autobusa beigās var saslimt. Tāpēc jautājumi ir: Kā notiek pasažieru iekāpšana bez sēdvietām - kurš pirmais ienāca, tas apsēdās? Cik minūšu laikā autobuss iekāpj?
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Es nekad agrāk neesmu pieredzējis transplantācijas, es ļoti baidos. Pēc lidmašīnas pasu kontrole, tad rokas bagāžas pārbaude un tad vārtu meklēšana, vai ne? (viena biļete uz abiem lidojumiem, bez bagāžas)
4 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai kāda cita taksometra lietotne... Es nerunāju poļu valodā. Bet jums vajadzēs ātri nokļūt no lidostas uz dzelzceļa staciju.
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Šogad lidojam ar šo aviokompāniju. Tagad bez prioritātes var paņemt tikai nelielu mugursomu un pat ne rokas bagāžu? Un vai es varu vest rokas bagāžā alu no duty free? Un kā katram pasažierim nopirkt atsevišķu prioritāti? Vietnē tikai visiem vienlaikus (nezināju, ko ņemt atsevišķi, ir izdevīgāk)
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Būs jābrauc no mazpilsētas uz Vroclavu un Prāgu. Ir tikai flixbus, bet ne vienmēr tam ir piemērots laiks. Vai Polijā ir citas vietnes, kurās var iegādāties biļetes tiešsaistē? Vietnē e-podorozhnik ir pieejams maz biļešu.
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Gdaņskā ierodamies 23.15. Viņi raksta, ka jūs varat viegli nokļūt no lidostas līdz dzelzceļa stacijai ar autobusu vai vilcienu, kas kursē naktī. No stacijas līdz dzīvoklim, kurā dzīvosim, 1,1 km pa ielām. Mums līdzi būs tikai rokas bagāža. Principā to nav grūti sasniegt. Bet, ir nakts. Kā būt: - gājienā no stacijas - izsaukt taksometru no stacijas, - nemaldiniet galvu un brauciet ar taksometru no lidostas. Cienījamie kungi, kāds ir labākais veids, kā rīkoties?
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Labdien. Nopirku biļetes uz šīm divām zemo cenu aviokompānijām. Izbraukšana no Krakovas un Berlīnes. Vēl neesmu nopircis sēdvietas, jo lidot ir vienādi. Bet tagad es domāju, kā es varu izdrukāt biļetes, ja reģistrācija tiek atvērta, kad esmu citā valstī? Proti, Krakovā un Berlīnē. Drukas pakalpojuma meklēšana jums izmaksās vairāk gan laika, gan, iespējams, arī naudas izteiksmē. Vai arī es kļūdos? Vai ir iespēja izdrukāt lidostā (neiet cauri reģistrācijai, jo tas ir dārgi), bet vienkārši izdrukāt? Vai kāds cits veids, kā to izdarīt?
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 19 atbildes
Man jānokļūst no Katovices lidostas uz Bukovina Tatrzanska. Kādreiz pasūtīju autobusu no Zakopanes lidostas, bet tagad nevaru atrast tādu pārvadātāju. Kas zina, pastāstiet man! Protams, var ar pārmaiņām Krakovā, bet es gribētu doties tieši.
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl