Jautājumi par Polija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
Vēlos braukt ar autobusu vai auto uz Poliju, lai ceļotu pa Polijas teritoriju uz Ukrainu, Baltkrievijas Republikas pilsonība. Vai es varu saņemt tranzīta vīzu, ja nedodos uz kādu ES valsti? Nav atvērtas vīzas. Vai arī man ir jāpiesakās tūrisma vīzai uz jebkuru citu ES valsti, lai būtu atļauts tranzīts caur Poliju?
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Dēls 2021. gada oktobrī ceļo no Spānijas, lai apciemotu savu tanti Kaļiņingradā. Pastāvīgā dzīvesvieta Spānijā, Krievijas pase un iekšējā bez reģistrācijas Kaļiņingradā. Vakcinācijas sertifikāts (2 devas Modern). Viņš lido ar lidmašīnu uz Gdaņsku un pēc tam īrē automašīnu uz Kaļiņingradu. Atgriešanās ar to pašu auto un lidmašīnu Gdaņska-Madride. - Vai man ir nepieciešams PCR tests (ir vakcinācijas sertifikāts 2 devām Moderna)? - Vai man ir nepieciešama reģistrācija Krievijas Federācijā (pasē nav reģistrācijas)? - Kurā muitas punktā ir tuvāk robežas šķērsošanai? – Vai šis pārvietošanās veids tiek uzskatīts par tranzītu? Būšu ļoti pateicīgs par atbildi.
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vakcinēti ar divām Pfizer devām, vēlētos apciemot savu meitu, kura dzīvo un strādā Polijā.
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl