Jautājumi par PolijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
LOT aviokompānija. Krievijas Federācijas pase. Pastāvīgā dzīvesvieta Ukrainā. ES nav radinieku un nav uzturēšanās atļaujas ES. Un kāds pamatojums, izņemot biļeti, ir nepieciešams, lai šis brauciens būtu tranzīts caur Poliju? Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
3 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Paskaidrojiet, lūdzu.Ja es lidoju uz vienu pilsētu, ar tranzītu daudzas stundas citā valstī (Eiropā), vai man ir tiesības doties uz pilsētu (ar biometrisko pasi)?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Labvakar. Ko jūs personīgi ieteiktu apmeklēt Krakovā pēc 2-3 dienām? Es veidoju savu maršrutu :)
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Fakts ir tāds, ka mēs ar vīru trešdien lidojam no Poznaņas uz Parīzi, un es nevaru atrast šim lidojumam piemērotu maršrutu uz Poznaņu. Vēlos ātri, ērti un ar zemu budžetu nokļūt Poznaņā. Bet līdz šim visi manis aprēķinātie maršruti ir dārgāki par biļetēm no Poznaņas uz Parīzi. Tas ir pretrunā ar loģiku. Palīdzības padoms. Līdz braucienam uz Franciju caur Poliju bija palicis mēnesis. Jau iepriekš paldies par labo padomu.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 18 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
pēc iespējas mazāk pārskaitījumu...
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pastāstiet kas zina!! Man jāizbrauc no Ļvovas uz Krvkovu 08.01.2015 (vai 07.01 vai 09.01) pirms pusdienlaika - vai ir kādi pārvadātāji, kuriem ir atiešanas laiks no Ļvovas no 8-00 līdz 12-00? Un 14.01.2015 (vai 15.01.) jāatgriežas arī dienas pirmajā pusē.
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Ivanofrankivska - Pšemisla. Izbraukšana katru sestdienu. No rīta izbraucām, vakarā jau bijām mājās. 095-727-09-37, 098-416-78-64.
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Brauciens uz festivālu 2-3 dienas vasarā.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Esmu ceļojumu aģentūras vadītāja.Tūristiem ir jāpaskaidro ceļš. paši dodas uz viesnīcu 02.01.2013.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Pastāstiet man, kā nokļūt no Kijevas dzelzceļa uz Zhuliany lidostu
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Cik maksā divvietīgs numurs un kā rezervēt?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Un arī pastāstiet man, kā lētāk nokļūt no Ļvovas uz Zakopani (no Kijevas uz Ļvovu ar vilcienu)
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Viņi piedāvāja braukt slēpot un uzreiz radās jautājumi, saki, pliz. Braucam ar bērniem no 12 gadiem, neviens neprot braukt. Viņi konsultēja mazākos nobraucienus Krynicā, pansionātā JAGELONKA. 1.Vai nebūs garlaicīgi, vai ir kur iziet ārpus pansionāta? 2. Kāds ir labākais veids, kā nokļūt no Kijevas?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
a
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, cik tālu no Višenkas atrodas slēpošanas trases? un cik maksā lifti, instruktoru pakalpojumi? Kur bērni mācās braukt? Paldies
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
atpūties mežonis
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Sakiet lūdzu, mēs ar vīru un 7 gadus vecu bērnu lidosim paši uz Parīzi caur Krakovu ar wizzair. Krakovā piestājam nakšņot turp un atpakaļ (t.i. 2 naktis) Parīzē plānojam nakšņot 5 dienas Kurā vēstniecībā jāņem līdzi dokumenti un kurā lai procentuāli lielāks konsulas pozitīvas atbildes. Un vai mēs varam dabūt multivīzu un kas tam ir vajadzīgs? (Pasē ir 2 Šengenas zonas) Un tomēr pasakiet man lētas viesnīcas labos rajonos un netālu no metro. Paldies par palīdzību.
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Sveiki, vēlos ar savu auto kopā ar ģimeni (bērns 11 gadi) uz Jauno gadu aizbraukt uz Krakovu. Iesakiet, kas bija, kādā viesnīcā apmetās, vai ir vērts tur braukt uz Jauno gadu un vai ir vērts doties ar mašīnu vai labāk ar vilcienu vai lidmašīnu. Liels paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl