Jautājumi par PolijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
3 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Saprotu, ka no lidostas uz pilsētu vislabāk var nokļūt ar vilcienu. Kuras ir lidostai tuvākās vilcienu pieturas?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Pirmo reizi rezervējām viesnīcu vietnē Booking. Rezervācija bija bez priekšapmaksas. Naudas iemaksas termiņš ir 17/02. Un no šī brīža priekšapmaksa kļūst neatmaksājama. Nauda no kartes tika pārskaitīta vakar (14/02). Nauda tagad ir bloķēta. Kā tiek veikts maksājums? Pie ieejas bloķētā nauda mums tiks novilkta no kartes un viss? Viesnīca pieņem kartes.
5 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
Un es joprojām būšu ES valstī.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Braucu ciemos pie meitas uz Poliju, izņemot pasi, biļeti un naudu, ko vēl vajag?Pastāsti.
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Pirmo reizi plānoju apmesties hosteļos (ne tikai Polijā, principā pirmo reizi būšu hostelī). Kas jāņem vērā, izvēloties hosteli (neskaitot atrašanās vietu un kopējo vērtējumu)?
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Varbūt kāds pateiks, kur atrast lētu dzīvokli īrēšanai uz 2 nedēļām Poznaņā. Paldies.
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Ar automašīnu saviem spēkiem visiem bērniem vecumā no 5 gadiem ir vīza
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Labdien! Pastāsti man, lūdzu, mēs gribam ar vīru uz Zakopani, bet nezinām, kādu mājokli īrēt? Galvenais, lai būtu krievu pirts (ar slotām tur, koka) Lūdzu, palīdziet, vai tas vispār ir reāli?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs vēlamies pavadīt 2-3 dienas Varšavā ar savu vīru. Pastāstiet man, kur labāk rezervēt lētus dzīvokļus. Es atradu vietni luxapart.pl, kur viņi piedāvā daudzas iespējas dzīvokļiem. Vai kāds no jums ir rezervējis, izmantojot šo vietni?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Mēs ar draugiem dodamies atvaļinājumā uz Poliju maijā. Vēlamies apmeklēt lielākās pilsētas (Varšava, Krakova, Vroclava). Mēs nolēmām īrēt dzīvokli, bet nezinām, kur tos labāk rezervēt. Es atradu šo vietni: luxapart.pl Vai kāds ir izmantojis šo rezervēšanas sistēmu? Vai arī varat ieteikt ko citu?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki, atvēru ikmēneša vīzu uz Grieķiju, braucu ar bērnu uz pusotru gadu. Es neplānoju doties uz Grieķiju, jo man ir jātiek uz Zviedriju! Mans vīrs ir arābs, tāpēc mans uzvārds ir tāds pats! kādas problēmas iespējamas, ja gribu caur Poliju doties uz Zviedriju? Paldies!)
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Sveiki. Braucam uz Zakopani NG 2 pieaugušie + bērns 11 gadi. Uzskata par WILLA MDN vai WILLA JAN APART HTL. Vai kāds ir nakšņojis šajās viesnīcās? Padalieties savos iespaidos, lūdzu.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
kā ceļot uz Poliju
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
vai ņemt tos līdzi
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es domāju, 3 ēdienreizes dienā, dažādu suvenīru iegāde radiem, drēbes, ekskursijas utt.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
dosimies atpūsties uz poliju kudowa zdroj pilsētā uz viesnīcu, verde montana, varbūt kāds bija un pastāstiet kas ir viesnīcas istabās
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pirmo reizi braucu uz Zakopani
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vēlos apvienot aktīvu atpūtu (slēpošanu) un muskuļu un skeleta sistēmas ārstēšanu
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
vēlētos atpūsties ar draugiem Šklarska Poręba
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ģimene - 2 pieaugušie un 5 bērni vecumā no 5 līdz 13 gadiem meklē iespēju atpūsties ziemā par mērenu samaksu. Gaidām jebkādus ieteikumus...
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mani interesē SPA centrs Aprakstiet to?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Gribam rudens sākumā no Kijevas doties ar auto uz Krakovu. Vēlamies lūgt padomu tiem, kuri jau ir veikuši šādu ceļojumu. Pastāstiet man, lūdzu, kādu lētu viesnīcu Krakovā. Pavadām tikai nakti, jo 3* mums lieliski derēs. Galvenais nosacījums viesnīcas izvēlei ir tīrība. Gribam jautāt par vīzu saņemšanu - labāk atvērt pašam vai uzticēties aģentūrai. Kur ir labākā vieta, kur šķērsot robežu? Kur samainīt naudu pēc parastā kursa? Mūs interesēs jebkurš padoms saistībā ar šādu ceļojumu vai valsti. Paldies
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Paredzamais ierašanās datums no 2010. gada 20. līdz 27. jūlijam.
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
mēs vēlamies palikt jūsu viesnīcā
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
tālu no nogāzēm, no centra
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Kas bija šajā viesnīcā, sakiet, lūdzu, vai divvietīgās istabās ieliek divguļamās gultas vai arī ir tikai divas vienvietīgās gultas? Vai istabā ir silti? Vai ēdiens ir labs? Vai visu laiku ir karsts ūdens? Paldies jau iepriekš
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
13 ar bērnu grupu jābūt pansionātā "Malibu" pie Gdaņskas. Nekur nevaru uzzināt, kas tur ir un kā ir tagad pēc plūdiem. Pirmdien tikšanās ar vecākiem izbraukumā.Pastāsti! Izpalīdzēt!!!
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl