Jautājumi par Norvēģija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Norvēģija
Es pametu darbu, plānoju studēt, nepaguva pabeigt pēdējās 2 nedēļas, kad mani arestēja. Konsultēt juristu migrācijas jautājumos Šengenas valstīs vai Norvēģijā un ar pieredzi šādos jautājumos, kurš palīdzētu ar pārsūdzību, lai samazinātu izraidīšanas termiņu vismaz līdz 2 gadiem. Man tur ir ģimene, draugi, studiju plāni.
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Un vai Tromsē ir vēl kas interesants bez trošu vagoniņa un botāniskā dārza, kas ziemā un rudenī laikam nebūs aktuāli.
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Atradām labu programmu nedēļai, ar ekskursijām un vienkārši atpūtu šajā pilsētiņā un fjordos, bet vai tur nebūtu garlaicīgi. Interesanti, kā tur vakara dzīve.
5 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Mēs vēlamies doties uz Norvēģijas fjordiem. Atradām pieklājīgu tūri bez pārcelšanās no vietējā uzņēmuma Alesund Uniktur.Varbūt kāds bija šajā programmā http://www.unikturs.com/unukalnaya-nedelka/unikalnoe-leto/ Cik naudas tur vajag ēšanai un izklaidei ?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Dodamies aviotūrē Dānija - Norvēģija - Zviedrija uz 2 nedēļām no 26. jūnija. Sakiet, lūdzu, vai Bergenas apkārtnē, fjordos un ledājos vajag siltas drēbes (rudens jaka, ādas kedas), vai pietiks ar vējjakām, raglāniem, džemperi un kedām? Apmēram nedēļu brauksim pa Norvēģiju. Oslo, Dānijā un Zviedrijā ir siltāks, bet fjordu reģionā mūsu ceļojuma dienās rāda +13 +17. Es nevēlos nosalt, bet es arī nevēlos nēsāt papildu drēbes pa 3 valstīm. Cits jautājums, kādas ir cenas Norvēģijā kafejnīcās, zivju tirgū Bergenā un lielveikalos? Būšu pateicīgs par jūsu atbildēm un padomiem!
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki. Man bija šāda situācija, es reģistrēju vairāku šengenas biznesu uz sešiem mēnešiem, Latvija. Ieplānoju komandējumu pēc neliela atvaļinājuma Norvēģijā. Braucu apciemot radus uz Oslo. Maršruts bija ar pārsēšanos Kijeva-Tallina-Oslo. Izejot kontroli Tallinā, radās jautājumi, kāpēc uz Norvēģiju braucu caur latviešu valodu. Atbildēju, ka gribu nedēļu atpūsties Oslo, bet pēc tam komandējumā uz Viļņu. Viņi prasīja, kur es palikšu Oslo, man nebija ielūguma, tikai darījums Viļņā, un es to neņēmu līdzi. Tad viņi jautāja par naudu, un es teicu, ka kartē ir tikai 100 USD. Tā kā visus izdevumus pēc manas ierašanās sedza mani radinieki. Nākamajā lapā ar vīzu man iedeva melnu zīmogu ar mērķi iekšā un burtiem "E" un "G". Pati vīza netika aiztikta, nekas nebija rakstīts. Vai šis zīmogs padara manu vīzu nederīgu? Vai arī es varu doties uz Viļņu ar ielūgumu?
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
8 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Es nevaru atrast tiešo lidojumu no Kijevas uz Oslo. Vai tas vispār bija un parādīsies gada laikā (vajadzīgs 2016. gada martam)?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Puiši, kuri brauca uz Norvēģiju autobusa tūrē, vai jums patika? Vai esat redzējuši daudz skaistumu? Vai varbūt ir jēga lidot mežonim un pašam visu skatīties? Dalies pieredzē? Kādas ir aptuvenās cenas prāmju ekskursijām?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
kādas ir iespējas dabūt Šengenas vīzu uz privātu ielūgumu uz Norvēģiju no nepiederoša cilvēka, viņš arī darbojas kā sponsors (nevis radinieks) bez darba izziņas (anketā norādu mājsaimnieci).lido uz Ukrainu, tad kopā atpakaļ uz Norvēģiju
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Man ir Šengenas vīza, braucu ciemos pie brāļa pēc uzaicinājuma, tad braucam pie radiem uz Poliju, Polijā pērkam biļetes uz Ēģipti, esmu Krievijas pilsone, kad izbraukšu no Šengenas zonas, atlaidīs atpakaļ Šengenas zonā vai var rasties problēmas uz robežas.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 25 atbildes
Es nekad agrāk neesmu bijis ārzemēs. Gribētos aizbraukt uz Norvēģiju pirmo reizi, taču dzirdēju, ka pirmo reizi tur nevarot - lai to garantētu, ir nepieciešami vismaz vairāki Šengenas valstu apmeklējumi, un tikai tad var doties uz Norvēģiju. Vai tā ir? Ja jā, cik daudz braucienu jums jāveic pirms Norvēģijas. Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 33 atbildi
Sveiki! Braucu uz Oslo uz gandrīz 1 mēnesi (25 dienas), nevaru iedomāties ko ar sevi darīt. Muzeji, iepirkšanās un tā tālāk, tas, protams, ir brīnišķīgi, bet es vienkārši vēlētos tur atrast draugus, jo es tur dodos ar perspektīvu (pastāvīgā dzīvesvieta). Kas vēlas iepazīties, atsaucieties, lūdzu! Kas ir atvērts un gatavs jaunām tikšanās reizēm un iepazīšanās. Par sevi: Man ir 32 No Kijevas Jautājumi un atbildes - personīgi :)
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Cik daudz naudas jāņem, lai samaksātu par pusdienām vai vakariņām 1 personai. dienā. Ekskursijas cenā iekļautas tikai brokastis.Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es gribētu aizbraukt uz Norvēģiju, pareizāk sakot, uz Ziemeļkapu. Tieši jūnijā. Varbūt kāds no pieredzējušajiem pateiks, orientē: kādu "siltumu" ņemt drēbes.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Ar cieņu Renāts
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
ļoti pateicīgs tev
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sakiet, lūdzu, caur kuru valsti atvērt Šengenas vīzu, ja vēlos no Ukrainas ar savu auto doties uz Norvēģiju caur Latviju.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Uz Oslo braucam paši, ar bērniem 10-11 gadi uz 4-5 dienām novembrī. Ko darīt, kas obligāti jāapmeklē? Un, ja līs un snieg, cik ļoti tas sabojās nedēļas nogali? Iesakiet visu, kas nepieciešams racionālai atpūtai.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
JĀ ES BIJA NORVĒĢIJĀ KĀ TAGAD ES GRIBU TUR PAlikt PALĪDZĪBA VAI PADOMS, KĀ TUR PAlikt
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
toshto ir darba pieredze norvēģijā, vai tur būs viegli atrast darbu
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pirms tam pati ceļoju, tikai uz Šveici. Tātad, ierodoties Ženēvā, tieši lidostā ir vilcieni, kurus varat nokļūt jebkurā vietā. Vai Oslo lidostā ir dzelzceļa stacija vai man jādodas tālāk? Lūdzu, palīdzi!
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien! Mani moka divi jautājumi, es nekur nevaru atrast informāciju: 1) Vai Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā ir atļauti transportlīdzekļi ar stūri labajā pusē? 2) Vai šajās valstīs ir atļauti maza darbības attāluma radio (rācijas)? Paldies jau iepriekš
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
starpniecības uzņēmums pieprasa priekšapmaksu
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Par Svalbāru
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kā noformēt vīzu uz Skandināvijas valstīm?Lai varētu doties ar auto un ne tikai uz Norvēģiju, bet arī uz vairākām citām Skandināvijas valstīm
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl