Jautājumi par MaldīvijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Maldīvija
labdien visiem, liels lūgums, lūdzu, pastāstiet man, kādi ir parastie laikapstākļi jūlijā (lietus, vējš utt.) un milzīgs lūgums konsultēt viesnīcu saprāta robežās (4ku - mēs pirmo reizi lidojam uz Maldivu salām) Es tiešām nevēlos izsprukt ar izvēli ...
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kas bija Maldivu salās novembra beigās, kā tur ir laiks, negribētos atkal lietū iekāpt viņu lietainajā Pēterī. Lai gan visās vietnēs viņi raksta, ka šī ir sausā sezona.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ja tic laika prognozēm, tad Maldivu salās katru dienu līst un pērkona negaiss. Interesanti dzirdēt tūristu viedokli, kuri tikko no turienes atgriezušies.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Radiācija, cunami nesasniegs Maldivu salas!?????
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Man bija vērtīga nedēļa, lai atpūstos ar savu vīru. Vai jums vajadzētu lidot uz Maldivu salām? Saskaņā ar visām prognozēm laikapstākļi nav mierinoši. Lietus, pērkona negaiss un kā rāda hysmeteo ne tikai naktī, bet arī dienā. Šobrīd gaidu atbildi un ieteikumus no turienes atpūtniekiem. Paldies.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
laikapstākļi
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 5 atbildes
Vai ūdenī dzīvo kāda nepatīkama lieta? (kā medūza)
14 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Atpūtai!
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Es ļoti gribu doties atvaļinājumā un negribu gaidīt sezonu (kā es saprotu rudens-ziemas), ko sagaidīt no Maldivu salām jūlijā? Skaidrs, ka var līt lietus, bet vai šajā gadalaikā tomēr spēsi adekvāti atpūsties?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Mēs dosimies šajā laikā, es daudz lasīju par viļņiem, vētrām un aukstumu. Skaidrs, ka laikapstākļi ir veiksmes lieta, bet tomēr, vai ir kādi vispārīgi ieteikumi šim periodam? Vai pat aizmirst par taupīšanu un doties uz Seišelu salām, kur, šķiet, šis periods nav tik kritisks?
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl