Jautājumi par MaltaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Malta
Kurās 4* Melliehi viesnīcās ir smēķētāju numuri? Vai viesnīcā ir smēķētāju zonas? Vai jūs varat smēķēt uz balkoniem? Interesē Maritim Antonine, Ramla Bay, Solana.
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Cilvēki. Kurš bija. Kādi ir mīnusi brīvdienām Maltā? Lūdzu, esiet objektīvs. Interesē pati Malta, nevis viesnīcas. Pateicos jau iepriekš.
9 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 16 atbildes
Es dodos uz nedēļu no 18. jūlija. Es nebraucu pēc biļetes, bet gan pēc ielūguma ciemos. Ko ņemt līdzi? Es eju viens. Man patīk snorkelēt, bet vai pie pilsētas pludmalēm būs iespējams kaut ko redzēt akmeņos? Angļu valodu vispār nezinu.Vai kaut kur varēs nopirkt ekskursijas krievu valodā?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Sveiki! Ja kāds atpūtās šajā viesnīcā, pastāstiet cik tālu līdz pludmalei un kas tā ir, vai pludmalē ir daudz cilvēku? Ir tikai viena atsauksme, bet par pludmali nav ne vārda. Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, kurš 2010. gadā bija Maltā, kāds tur ir aptuvenais cenu līmenis? cik daudz naudas vajadzētu būt ar jums rezervē. lai 8 dienu atpūtas laikā būtu iespēja gan braukt gan ekskursijās, gan pasēdēt kafejnīcās (vidējais rēķins par 2), un pietiktu ar suvenīriem radiem/draugiem?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
mēs ar vīru šī gada oktobrī dosimies uz Maltu, lai nosvinētu kāzu gadadienu!) jau rezervējām tūri pie operatora SOLVEX-TRAVEL (teica, ka viens no galvenajiem tūrisma operatoriem, kas specializējas tieši Maltā). Ja kāds no pieredzējušajiem ceļotājiem izmantoja šī operatora pakalpojumus, pastāstiet, ko sagaidīt? Un es ļoti vēlētos uzzināt "pieredzējušo" viedokli par Alfonso Hotel 3 *! Jau iepriekš paldies visiem, kas atsaucās!)) )
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Cik tālu ir pludmale no viesnīcas.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Es došos uz Maltu atpūsties, bet tikai tad, ja ir smilšainas pludmales.
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Malta, kuru viesnīcu izvēlēties, lai nenāktos vilties.
17 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl