Jautājumi par ŠrilankaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šrilanka
Interese par vietām, kur var staigāt patstāvīgi (t.i. tuvu civilizācijai, iepirkšanās vietām) un ekskursijām bez ilgas savākšanas. Protams laikapstākļi, pludmale un viesnīca 4-5 *. Es domāju, ko izvēlēties šim periodam: dienvidiem, rietumiem…? Paldies.
3 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
7 cilvēki dodas ceļojumā pa Šrilankas salu uz 3 nedēļām kā mežoņi. Ko jūs ieteiktu - īrēt auto un braukāt apkārt vai ņemt līdzi vietējo gidu krievu vai angļu valodā? Uz Āziju braucam pirmo reizi. Lūdzu, dalieties pieredzē. Paldies.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 2 atbildi
Marta sākumā plānojam ar kādu jaunu vīrieti doties karstā tūrē uz Šrilanku. No Ukrainas tas iznāk par tādu pašu cenu kā Ēģipte. Ceļojums būs 10-12 dienas.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Ja kāds ir bijis šogad, lūdzu, padalieties pieredzē. 2 pieaugušie un 14 gadus vecs bērns.
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Ja skatos Otpusk.com paku SHL, izbraukšana no Kijevas 14:25 līdz Kolombo ierašanās 5:25 nākamajā dienā, tad šī nakts jau ir ieskaitīta? Jautājums ir par to, kas var uzņemties risku un mēģināt rezervēt aviobiļeti un viesnīcu. Ja pats, tad jums būs simtiem jautājumu)) paldies jau iepriekš
5 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 41 atbildi
Sveiki visiem!!!Pastāstiet,cik ilgs laiks pagāja,lai nokļūtu no lidostas ??Un ja pārsēšanās prasa ilgu laiku ..cik par taksi dolāros??
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Mēs apmetāmies viesnīcā 2014. gada vasarā. Bija daži trūkumi, bet kopējais iespaids ir labs. Vēlamies turp doties augusta beigās. Pati viesnīca nesazinājās, tāpēc tūre tika iegādāta aģentūrā. Interesanti dzirdēt šovasar tur atpūtušos viedokļus. Pateicos jau iepriekš.
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Septembrī es došos uz Šrilanku ar savu draugu. Kur ir labākā vieta, kur doties, lai izvairītos no lietus? Kurā piekrastē labāk būt tuvāk visām ekskursijām? Kādu naudas summu man vajadzētu sagaidīt līdzi paņemšanai?Mēs ejam "mežonīgi".
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Viesnīca Red Rose Negombo, Šrilanka
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu pasaki man. ja es pērku biļeti parastajās kasēs un dodos tur kā "mežonis", kādus patīkamus pārsteigumus tas man sagādās, lūdzu, padalieties. pieredze! Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Lūdzu iesakiet kur labāk doties augusta vidū uz Šrilanku,Indiju vai Taizemi.Negribētu visas divas nedēļas pavadīt viesnīcā lietus dēļ.Paldies jau iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Labdien visiem!Meklēju ceļabiedrus taksometram uz Trincomalee, "krupis" spiež maksāt 200$ par diviem. Ierodamies 7. jūlijā 03.25 Kolombo!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es gribu doties no Šrilankas uz Maldivu salām uz 1-2 dienām. cik tas maksās? un kāds ir labākais veids, kā to izdarīt? Lūdzu pasaki man!
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Cik maksā aviobiļete no Kijevas uz Šrilanku un atpakaļ diviem pieaugušajiem un vienam bērnam 7 gadi Un kura firma labāk pirkt biļetes Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Agrāk lidoja ar arābiem,tagad variants lētāks.Abū Dabī uzpildot degvielu maina lidmašīnu?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Februārī vēlamies ar vīru doties uz Šrilanku, bet nezinām, cik liels var būt 20 dienu mežoņu ceļojums. Pastāstiet, kurš atpūtās, kādas tur cenas un cik iznesa jūsu braucieni??? LIELS PALDIES IEPRIEKŠ!!!
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl