Jautājumi par HikkaduweViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Hikkaduwe
Lavangas kūrorta un spa viesnīca, kas bija vai Kas zina, vai pie tās ir lagūna ??
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Braucam februāra beigās, draugi iesaka ņemt līdzi ābolus (!) Un cigaretes, jo. šo preci var iemainīt pret ko noderīgu no vietējiem :) Cik tas ir reāli?
10 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 16 atbildes
Cik ērta ir viesnīcas atrašanās vieta vietējiem apskates objektiem, restorāniem, vakara izklaides iespējām utt.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Palīdziet izprast atšķirību starp Hikkaduwa- Lanka Supercorals, Citrus Hikkaduwa, Chaaya Tranz viesnīcām. Mani interesē ēdieni HB, kurā viesnīca ir plašāka vai līdzvērtīga, Uz kuru pludmali viņi dodas vētras laikā, un vai sauļošanās krēsli un dvieļi pludmalē tiek nodrošināti bez maksas? Istabas un kas atrodas istabās (tējkanna, mini ledusskapis, gaisa kondicionieris, seifs, fēns), Vai var brīvi aiziet uz citas viesnīcas teritoriju?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Cienījamie tūristi, kas apmeklēja šo viesnīcu! Man sāp roka likt "patīk" jūsu fotogrāfijām un atsauksmēm, viss ir ļoti aizraujoši, paldies! Man ir daudz jautājumu, jo plāno atvaļinājumu novembrī ar 2 dzimšanas dienām un 1. kāzu gadadienu. Uzreiz jāsaka, ka esam lutināti ar skaistākajiem Ēģiptes rifiem un līčiem. Pastāsti man, kā ir ar zemūdens pasauli, niršanu un snorkelēšanu? Kuru uztura koncepciju labāk izvēlēties? Kur ir labākā vieta, kur paēst? cik maksā ēdiens, alus un rums? Kur vislabāk tos iegādāties? kādas ekskursijas un pie kā ņemt un cik tas maksā? Būšu pateicīgs par padomu par jebkuru tēmu! Paldies visiem jau iepriekš un lai jaukas brīvdienas!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, vai šajā viesnīcā ir trenažieru zāle? Kur tieši tas atrodas un kas tur ir (simulatori, horizontālie stieņi, hanteles)?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Palīdziet! Es nezinu, ko izvēlēties. Vai ir vērts maksāt vairāk par Chaya, jo tur ir pludmale. Un citrusaugļos ir problēmas ar pludmali, jums ir jāiet, vai tas ir grūti?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki!Vajag ņemt līdzi spuras un maskas-gribēja redzēt zemūdens pasauli.Vai arī tur ir ļoti nabadzīgi?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Kas ziemā bija Hikaduvā, dalieties savos iespaidos. Kādi bija laikapstākļi? Vai viļņi bija lieli vai varat droši peldēt?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi