Jautājumi par Kazahstāna

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kazahstāna
Draugs dodas ar dēlu uz Vāciju uz vienkāršu apskati un pēc tam viņa ar recepti drīkstēs doties mājās. Viņa būs tur no 1 līdz 7 dienām. Neskatoties uz to, ka viņa ir vientuļā māte, viņa strādā, bet ne oficiāli. Viņai ir laba kredītvēsture. Viņa arī ne reizi vien šķērsoja Taškentas robežu. Es, no Vācijas, apmaksāšu visus viņas izdevumus, viņa dzīvos pie manis.Vīzu varēs dabūt?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sakiet, vai pietiks ar izbraukšanas lapu (kur nav norādīts, ka atrodaties Kazahstānā) vai arī pasē ir nepieciešams pastāvīgās dzīvesvietas zīmogs?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
var uzzināt, kuras procedūras ir maksas un kuras ir bezmaksas, t.i. ir iekļauti biļetes cenā
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
nepieciešams orientēties
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki dzīvoju Kazahstānā,vēlos uz Kipru,vīzu var noformēt Omskā,vīzu taisām caur Kijevu līdz 15dienām.Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
labdien, es gribu lidot uz Kijevu, kā tūrists, precīzāk, CEZ, sakiet, vai viņi nevar mani ielaist Ukrainā pašreizējās situācijas dēļ valstī un Krievijas pilsoņu ieceļošanas aizlieguma dēļ Es esmu Kazahstānas pilsonis, pēc tautības krievs?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es dzīvoju Kazahstānā un lidoju uz Indiju pēc ielūguma, vai ierodoties ir iespējams atvērt vīzu?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
No Vācijas lidojiet uz Omsku, bet uz Kazahstānu no Krievijas ar automašīnu.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Vai Kazahstānas pilsonis var pieteikties Šengenas vīzai Turcijā?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kādi dokumenti ir vajadzīgi bērnam?Mēs ar vīru esam izšķīrušies!Neskatoties uz to,ka viņš sēž cietumā!
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Esmu Kazahstānas pilsonis. Es dzīvoju Karagandā. Gribu lidot uz Latviju. Vai man ir jāpiesakās vīzai? Ja jā. Kas tam nepieciešams un kur vērsties?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
lidojums no Ukrainas uz Kazahstānu
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki!!! Ko darīt šādā situācijā atbraucām ar auto ciemos,drīz tuvojas izbraukšanas termiņš no valsts.Auto ir remontā,gaidām rezerves daļu piegādi.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki. Braucu ciemos uz Kazahstānu ar vīramātes mašīnu, kādi dokumenti ir vajadzīgi šim un vai man ir vajadzīga mašīnai ģenerālpilnvara, ja esmu iekļauta apdrošināšanā???
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki. Lūdzu palīdzi man. Esmu precējusies ar turku, apprecējos Turcijā, uzturēšanās atļauju nesaņēmu, jo viņi uzreiz pārcēlās dzīvot uz manu dzimteni. Gadu vēlāk viņi nolēma atgriezties, viņš jau ir Turcijā. Es nopirku biļeti tikai vienā virzienā. Vai var būt problēmas ar pasi? Vai arī pietiek ar laulības apliecības uzrādīšanu?
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki. Lūdzu palīdzi man. Esmu precējusies ar turku, apprecējos Turcijā, uzturēšanās atļauju nesaņēmu, jo viņi uzreiz pārcēlās dzīvot uz manu dzimteni. Gadu vēlāk viņi nolēma atgriezties, viņš jau ir Turcijā. Es nopirku biļeti tikai vienā virzienā. Vai var būt problēmas ar pasi? Vai arī pietiek ar laulības apliecības uzrādīšanu?
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
cik tas maksātu 2 pieaugušajiem un 3 bērniem? no 23. līdz 30. jūlijam?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
palīdziet, kas zina
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sveiki. Vīzu uz Latviju plānoju izsniegt caur Ungārijas vēstniecību Almati. Sarakstā ir norādīta medicīniskās apdrošināšanas un bankas sertifikāta esamība. Jautājums: a) izsniegt medicīnisko apdrošināšanu katram ceļotājam? b) Es nevaru studentam izsniegt sertifikātu par līdzekļu pieejamību no bankas, tāpēc man ir jāatver karte? c) Ja izbraucam vienlaicīgi, vai ar vienu sertifikātu pietiek diviem? d) Ja uzaicinošā puse uzņemas visus izdevumus (medicīnisko apdrošināšanu, finansiālos izdevumus), tad kā ir ar vīzas noformēšanu.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
mēs vēlamies doties uz Kazahstānu ar visu 3 cilvēku ģimeni uz 5 dienām kā mežonis jūnijā mēs nezinām maršrutu
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Ar automašīnu uz Issyk-Kul ar pieturu Balkhash caur Petuhovo (Krievijas robeža ar Kazahstānu). Kurš zina šo ceļojuma maršrutu, lai uzdotu jautājumus par nakšņošanu utt.?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Es braucu ar mašīnu ar piekabi uz Kazahstānu, mašīna ir mana, un piekabe pieder manam onkulim. Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai ceļotu ar piekabi, pilnvara vai kas cits? vai tikai pietiekami daudz dokumentu. Lūdzu palīdziet kādam!!!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien, mēs ar sievu dosimies no Baškīrijas uz Novosibirsku (Topki pilsētu) un pabrauksim garām Kazahstānai, vai šajā gadījumā ir jāiziet muitas? no sievas uz mani?Varbūt kāds zin kādu īsāku maršrutu?Pateicos jau iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl