Jautājumi par VenēcijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Venēcija
Interesē, vai mēs paši varam nokļūt šajā viesnīcā vēlu vakarā.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kur ir labākā vieta, kur nakšņot Venēcijā 2 dienas? Ierodamies agri no rīta no Čehijas Mestrē, izbraucam nākamās dienas vakarā, pulksten 21. Rezervēt viesnīcu uz cietzemes vai uz salas?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 8 atbildes
Es un mana sieva plānoju ceļojumu no 2013. gada 3. februāra līdz 8. februārim, lai redzētu karnevālu. Kurš ieteiks lētu viesnīcu Mestrē vai Venēcijā (manuprāt lēti 25-30 eiro no cilvēka). Varbūt ir atlaides, kuras zina pieredzējuši tūristi vai, piemēram, viesnīcu īpašnieki nestrādā caur internetu. Es nerunāju itāliski.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Iesakiet lētu viesnīcu Mestrē, netālu no Venēcijas. Lai ērti nokļūtu Venēcijā. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kādas ir ērtības klasiskajā trīsvietīgajā numurā (duša, vanna, fēns). Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es gribu redzēt Venēciju un peldēties jūrā
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Nevarēju atrast pilsētas karti krievu valodā, ko izdrukāt. Būsim 1 pilna diena, spēka maz, ko nedrīkst palaist garām.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Vai ir iespējams noņemt vai izveidot opciju, lai izvairītos no vadītāju uzmācīgas reklāmas? Rezervējām numuriņu Canal E Walter viesnīcā, vai tas atbilst dotajam nosaukumam Canal 3***? Nevarēja atrast viņa atrašanās vietu kartē. Kā nokļūt no lidostas uz viesnīcu?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi