Jautājumi par ItālijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Itālija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Itālija
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Situācija ir šāda: es jau esmu iztērējis savas 60 dienas, vai es varu neizbraukt no Eiropas uz Krieviju, bet atstāt, piemēram, Melnkalni, Serbiju, Moldovu un atkal iebraukt Eiropā pēc 30 dienām? Vai arī joprojām ir kādi noteikumi, kur man vajadzētu šķērsot robežu ar Krieviju?
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sveiki! Braucu uz sienas vīzu uz gadu.TV 65 diagonāle līdz 30 kg 2015 gadā un manā mašīnā. Uztraucos,ka braukšu uz ārzemēm Polijā,liek maksāt?Kur iet uz zaļo koridoru vai sarkano?Vai vajag deklarēt televizoru un auto,jo braucu uz vairāk kā 3 mēnešiem.I gribas tur atstāt televizoru, lai neripinātos. pie māsas. vai arī jāiet ar māsu (lai gan tas ir problemātiski) un jāparāda, ka viņai uz 5 mēnešiem tika nopirkts dzīvoklis. un pārvācoties transportējam televizoru.
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Es dzīvoju Itālijā (Ukrainas pilsonība), vēlos apmeklēt Krieviju. Lai atvērtu vīzu, man jādodas uz Krievijas vēstniecību Itālijā, vai man ir jāņem vīza no Ukrainas?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Sveiki.Plānoju ceļojumu uz Itāliju bezvīzu režīmā uz pāris nedēļām.Cik stingra pasu kontrole lidoju kā privātpersona nevis ekskursijā,vai vajag apdrošināšanu un ielūgumu.Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Laba diena visiem. Sakiet, lūdzu, kādi papīri un kādi vēl ir nepieciešami, lai Itālijā mierīgi izietu pasu kontroli, izmantojot biometrisko pasi? Es zinu, ka man ir nepieciešama viesnīcas rezervācija vai skaidra nauda, ​​ar to nav problēmu. Medicīniskā apdrošināšana - kas tas ir vispār, kas izgāja cauri Itālijas muitai, palīdziet ar atbildi, būšu ļoti pateicīgs.
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 14 atbildes
Labdien, mana draudzene apprecējās, viņa nomainīja iekšējo pasi, bet viņai nav ārzemju pases. Vai viņi to var redzēt pasu kontrolē lidostā?
7 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 13 atbildes
Pase izdota 2013.gada augustā, tīra - vēl nav ceļojis. Ielīmēta 2006.gada 15.septembrī dzimušā bērna foto.Pavasarī plānojam ar bērnu braucienu uz Itāliju. J: Vai pase ir derīga? Robeždienestā teica, ka var droši braukt... jautājumu nebūs. Kā saki - bērnam vajag atsevišķu pasi? Tagad manai meitai ir 10 gadi - seja fotogrāfijā ir atpazīstama. Paldies!
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl