Jautājumi par ItālijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Itālija
Lūdzu, pastāstiet man, kā vislabāk sadalīt laiku. Ir 2 iespējas: Palermo 3 naktis, Bari 4 naktis un Palermo 5 naktis, Bari 2 naktis. Otrs variants ir tāds, ka patiesībā Bari būs tikai viena pilna diena. Vai pietiks apskatīt pilsētu? Sadalījums ir tikai tas, jo gaisa savienojums. Kurai pilsētai būs vairāk dienu? Pirms Palermo pavadīsim 9 naktis Katānijā.
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 57 atbildes
Situācija ir idiotiska. Spānijas vīzai pieteicos 31.decembrī. Un tad viņa pārdomāja un nolēma lidot uz Itāliju. Un nevis no 31., bet gan no 30. datuma. Ērts lidojums, ielido 20:45. Teorētiski man nav nekas pretī trīs stundas tusēt lidostā, gaidot pusnakti, lai tiktu ielaists valstī. Bet kā tur vispār ir lidosta? Vai ir tranzīta zona ar kafejnīcām? Vai arī tur viss ir slikti un labāk 31.dienā doties ar rīta lidojumu?
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Atgādināšu, ka vakar Miša Šufutinskis apgrieza kalendāru, vasara beigusies, laiks apspriest arī ziemu)).
5 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 14 atbildes
Labdien! Maijā lidojam uz Itāliju uz sešām dienām. Pastāvīgās atrašanās vietas vieta Boloņa. Ar īrētu automašīnu mēs šajās dienās plānojam apmeklēt Romu, Venēciju un Florenci - tā it kā ir obligāta programma, un es nezinu, ko vēl pārējā Gardas ezera daļā. Saki, plizz, lai visam paspētu laiks, vai katrā pilsētā ir jāpasūta individuāls gids uz aptauju, biļetes: Vatikāns, Dožs, Ufici (piemēram) rezervēt iepriekš? Kā aprēķināt optimālo maršrutu? Paldies!
5 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 18 atbildes
Draugi, pastāstiet man, kuras vietas Romā ir vērts apmeklēt vispirms. Romā būsim pusotru dienu - gribu pavadīt laiku lietderīgi un ar interesi. Bērni ir mazi, tāpēc garas pastaigas nav priekš mums - vajag parku, kur var apgulties zālītē un skaistas vietas. Varbūt kāds var ieteikt un veikalus, kur cenas drēbēm un apaviem nav simtiem eiro)? P.S. mēs dzīvosim netālu no Santa Maria Maggiore
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Kā nokļūt no Veronas līdz Gardas ezeram. Pirmo reizi būsim turnejā pa Eiropu un valodu nepārzinām labi. Tāpēc, ja iespējams, sīkāk. Uz turieni ir lētāk aizbraukt pašam un neesi ne no kā atkarīgs.
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
laba pēcpusdiena.Ko ir vērts redzēt Itālijā?Braucam ar auto plānojam braucienu diviem bērniem 11 6 gadi kā plānot.lai būtu interesanti.Vēlamies apmeklēt Rimini Florenci Romu Kur Itālijā ir tīrs ūdens jūrā un labas pludmales?Varbūt kādam ir pieredze kur biji,ko apmeklēji?Paldies.
9 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 19 atbildes
Mēs ar sievu augusta beigās - septembra sākumā dosimies uz Itāliju. Iesim pirmo reizi. Braucam mežoņos, gribam uz pāris dienām uz Romu, Venēciju, Sicīliju, Milānu. Kopumā mēs būsim līdz 10 dienām. Interesē atpūta jūrā un interesantu vietu apmeklēšana. Kur ir lētākā vieta, kur īrēt māju? Cik daudz naudas ņemt līdzi? Kur ir labākā vieta, kur doties? Kur ir labākā vieta, kur paēst? Varbūt kādas funkcijas?
10 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 32 atbildi
Meita aizbrauc uz Itāliju, tēvs piekrīt. Līgumā cita starpā teikts, ka Itālijas Republika un citas Šengenas līguma valstis.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es vēlētos patstāvīgi doties uz Itālijas salām (Sardīnija, Sicīlija). Parasti ejam caur tūroperatoriem, paši esam kaut kā baisi. Cik grūti ir organizēt šādu braucienu?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Mums ir viesnīca tieši Sanmarko. Izbraukšana 8-20 no Trevīzo, pastāstiet man, kā tur nokļūt. Galu galā mums ir jābūt pulksten 6-20, lai reģistrētos. Ko un kā mēs varam ātrāk nokļūt? Jau iepriekš būšu pateicīgs
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Plānoju tur atpūsties 15 dienas, gribu arī drupas apskatīt, diez vai pietiks laika un naudas visiem akvaparkiem (šķiet, ka 4 tādi ir tikai Romā). Tātad, kurš bija vairākos - jūsu padomi un iespaidi
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kas ceļoja pa Itāliju paši, atbildiet. Nepieciešams padoms par transportu, biļetēm un ceļojuma karti. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vēlos nopirkt biļeti no Venēcijas uz Romu un atpakaļ.Tagad izdomāju kā izmantot vietni www.Trenitalia.com apskatos atklāju, ka kāds nopirka vienu biļeti, bet otrā nav iespējama, vietne ir bloķēšana ... Kā būt, galu galā jums ir jāpērk divas biļetes. Viens tur un viens atpakaļ. Atbildiet, kurš iegādājās biļetes šajā vietnē.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Dosimies viesoties Itālijā no 1. augusta, plānojam braucienu ar auto, palīdzam izveidot maršrutu, kuras pilsētas apmeklēt, vēlamies 5-7 dienas ekskursijas un 7 dienas jūras piekrastē. Būšu pateicīgs par jūsu palīdzību.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Nepieciešams dzīvoklis vai dzīvoklis Bari pilsētā, Itālijā, diviem pieaugušajiem, divas nedēļas, šī gada septembrī. Ja viesnīcai ir pietiekami 2 * -3 *. Meklēšana forumā izrādījās neefektīva. Atbildes gaidu šeit vai privātās ziņās. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kā nokļūt šajā viesnīcā no Marco Polo lidostas? Kāds ir labākais veids, kā braukt ar taksometru vai ūdens taksometru, ņemot vērā, ka Venēcijā ierodamies vēlu pulksten 22.00?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Gribam uz Itāliju, uz Boloņu, interesanti tur ir jūra netālu
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 17 atbildes
Šovasar gribam uz Sardīniju!!! Lūdzu rakstiet kā var īrēt māju,villu(viesnīcu negribam) un skaistu,mierīgu vietu.Gaidām padomu.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visu labu pēcpusdienā. Ir vēlme doties uz Rimini piekrastē atpūsties kopā ar ģimeni (2 pieaugušie + 2 bērni), bet baidos no Itālijas vīzas atteikuma, jo. visa ģimene aizbrauc. Man bija Šengenas vīzas. Izvēlējos šo iespēju (labojiet, ja kaut kur kļūdos): 1. Pasūtu "Visair" Kyiv - Katowice, Katowice - Forli 2. Es rezervēju viesnīcu Katovicē (Krakovā) caur internetu - bez priekšapmaksas (vai tas ir iespējams?) Un bez soda sankcijām. 3. Iesniedzu dokumentus Polijas konsulātā (tuvākajā Odesā) vīzas saņemšanai, pievienoju apstiprinājumu par rezervāciju no viesnīcas. 4. Pēc Polijas vīzas saņemšanas atceļu viesnīcas rezervāciju 5. Es lidoju uz Katovici, veicu pārsēšanos un lidoju uz Forli (vai Polijas robežsargiem būs kādi jautājumi?) 6. No Forli līdz Rimini akmens metiena attālumā 7. Atpakaļ: es dodos no Rimini uz Venēciju (Marco Polo) un lidoju uz Kijevu. Vai man ir kļūdas?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
mēs plānojam īrēt lētu villu uz mēnesi no 15. jūlija, ieteica Catania Atrašanās vieta: Pozzillo / Reģions: Sicīlija. Akmeņainais krasts ir baisi, lai gan mums ir pārliecība, ka ir pludmale ... un otrs jautājums ir, ka mūsu radinieki no Vācijas atbrauks ar automašīnu, kā viņi tiks pāri salai, vai ir prāmis?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Lūdzu atbildiet, vai ar starppilsētu autobusu ir iespējams nokļūt Terracina tieši no Fiumicinas lidostas (Roma), lai nebrauktu uz dzelzceļa staciju Romā? Cik daudz tas ir? Paldies.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Gribu aizbraukt ciemos pie tantes uz Itāliju (Neapoli). Bez oficiāla ielūguma. Pastāstiet man ērtu un ekonomisku iespēju no Kijevas. Tagad man ir tāda iespēja: vīza uz 10 dienām, plānoju caur kādu aģentūru atvērt Polijas-Šengenas vīzu. Es uzzināju, ka 250-300 Є. Meklēju ekonomisku variantu pārvietošanai vai lidošanai. Vai varat ieteikt citu variantu. Būšu pateicīga par visiem padomiem!
15 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 60 atbildes
Itālijā - radinieki, kuri var "patverties". Ja iespējams, es vēlētos redzēt Spāniju. Izdomājām tā: uz Budapeštu - ar autobusu, tur pārsēšanās, apskatiet skatus, pārnakšņojām, tad - ar lēto Wizz aviokompāniju uz Venēciju... Tad, esot Venēcijā - pie radiem 3 dienas, un - uz priekšu , uz priekšu, pa valsti, uz interesantākajām vietām (vairākām pilsētām). Uzturēšanās ilgums ir aptuveni 10-14 dienas. Manai sievai ir 4 vīzas, ir atvērta Dānijas vīza, man bija Dānija Cik tas aptuveni maksās
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 7 atbildes
Pastāstiet tūrisma operatoram Kijevā, kas strādā šajā virzienā, kas palīdzēs jums izīrēt villu, rezervēt privāto īpašumu.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl