Jautājumi par ItālijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Itālija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Itālija
Ar pateicību jums, pāris Ledoux.
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Tā ir patiesība? Netālu no Porta Susa ir vēl viena iespēja. Ko labāk izvēlēties?
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki.Pasakiet lūdzu kādu labu viesnīcu Montecatini Terme Itālijā.Vajadzīga netālu no noteikumiem,vēlams moderna(nav nēsāta),ar baseinu un SPA.5 zvaigznes ir nedaudz dārgi.Braucu maijā.
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāstiet, vieta ģimenēm ar bērniem netālu no Neapoles.Interesē Itālijas dienvidi, ierašanās Neapolē. Tālākos plānos ir īrēt auto un braukt uz vietu, kur ir laba jūra bērniem. Varbūt ir tādi zinātāji, kas tur ir bijuši) Un vai ir vērts doties uz šo krastu jūnija otrajā pusē - vai jūra būs auksta?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 17 atbildes
Labdien! Kas bija šajā viesnīcā ziemā? Braucam 2018. gada janvārī, bet baidāmies, ka būs auksti) Padalieties iespaidos, paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Arvien vairāk sliecos atpūsties bez paciņas, tā teikt, par 14 dienu atpūtu ar ēdienreizēm, brokastīm + vakariņām, tie skaitīja vairāk kā 3000 eiro par 2+2. Tāpēc es domāju, ka tā var pašorganizēties un atpūsties bez ceļojumu aģentūras? Draugi, kā vienmēr, es lūdzu palīdzību)))
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Draugi, sakiet, lūdzu, kur Itālijā augusta beigās-septembra sākumā vislabāk atpūsties (ģimenes viesnīca, netālu no jūras). Gribu siltu jūru un labu ieeju bērniem. Un kas ir labāk - ņemt pilnu pansiju viesnīcā vai ēst ārpus mājas? Cik lētāk?
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Cilvēki. Kurš bija. Kādi ir brīvdienu trūkumi Sardīnijā? Lūdzu, esiet objektīvs. Interesē pati Sardīnija, nevis viesnīcas. Pateicos jau iepriekš.
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Cilvēki. Kurš bija. Kādi ir mīnusi atpūtai Sicīlijā? Lūdzu, esiet objektīvs. Interesē pati Sicīlija, nevis viesnīcas. Pateicos jau iepriekš.
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sakiet, lūdzu, kādus kūrortus Toskānā var atpūsties "ar vidējo budžetu", kuru piekrasti izvēlēties, lai nebūtu dārgi, kā, piemēram, Forte dei Marmi, jo, nedaudz papētot Tirēnu jūras piekrasti, saprotu. ka šis ir atvaļinājums ļoti turīgiem cilvēkiem . Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es nopirku lētu ceļojumu uz Rimini Itāliju uz nedēļu. Ekskursija, bet ar nakšņošanu vienā vietā - uzreiz apstiprināja viesnīca Asso (tas ir krievu valodā) 3 *. Bet atsauksmes ir šausmīgas! Vai tā ir? Varbūt kādam ir objektīvs viedoklis. Atteikums no viesnīcas - sods 224 eiro + visas viesnīcas pēc pieprasījuma, jo. Izbraucam 21.06.14. Ko darīt? Nezinu Pastāsti man._
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Sveiki visiem. Es rezervēju viesnīcu (uz rezervācijas, ar tiesībām uz bezmaksas atcelšanu) Es iesniedzu dokumentus vīzu centrā ar šo viesnīcu. Bet tagad es gribētu mainīt uz citu. Pēc rezervācijas noteikumiem es varu mainīties, bet pēc vēstniecības noteikumiem neesmu pārliecināts... Sakiet lūdzu.Vai pēc vīzas saņemšanas var mainīt viesnīcu??? Paldies visiem, kam tas rūp
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
pastāstiet man par viesnīcu Baia Imperiale 4 * Riminni? kā paēst, kā nokļūt līdz dzelzceļa stacijai, kur sauļoties bez maksas
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 42 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl