Jautājumi par IndijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
Vai ir ierobežots ierakstu skaits kalendārajā dienā? gadā Indijā. Man ir izsniegtas 2 dažādas 2 reizes. vīzas elektroniski, katrai no tām ievadīju 1 reizi, vēlos izsniegt 3. e-pastu. vīza
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Vai šī zīmoga dēļ viņiem var liegt iebraukšanu uz Indijas robežas?
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki, gribu aiziet mežonīgi, kā ātri dabūt vīzu, un vai ir tiešo lidojumu uz Dabolimu no Ukrainas? Paldies.
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Aprīlī bijām GOA, apskatījām oktobra tūres, bet atradām informāciju par vīzām uz Indiju un tagad esmu sarūgtināts. Vai tiešām tā ir? Standarta vīzas derīguma termiņš ir seši mēneši, savukārt trīs no tiem drīkst atrasties tieši Indijā. Ir vēl kāds interesants moments: JA TAVĀ PASĒ JAU IR INDIJAS VĪZA, TAD JAUNA VĪZA JUMS TIKS IZDOTA TIKAI DIVUS MĒNEŠUS PĒC VECĀS VĪZAS TERMIŅŠ!
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Vai izlidojot no krievijas obligāti jādeklarē?Vai arī pietiek tikai ielikt rokas bagāžā?tā rakstīts,bet reāli viss var izrādīties savādāk.Tableti ņemam personiskām vajadzībām.Aculiecinieki atsaucieties,mēs pirmo reizi lido uz Indiju!!!!!!
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Saņēmu dubultā ieceļošanas vīzu uz Indiju uz 3 mēnešiem! tai nav konsula zīmoga un paraksta! vai tā tam jābūt?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
kas šim nolūkam ir jādara, kādas problēmas var rasties?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
no brīža, kad ienāc vai izbrauc?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
cik var izņemt un vai tas vispār ir iespējams
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
IndijaDeli
Sveiki! Janvārī mēs ar meitu lidojam uz Deli, vēlamies atvest sarkanos ikrus un zivis saviem Indijas draugiem (neklātienē). Vai to var izdarīt bez problēmām ar muitu un vai tā viņiem būs patīkama dāvana? Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
pasakiet lūdzu cik ruma var oficiāli izvest no Goa un cik reāli izveda?Es arī lasīju ka Dabolim konfiscē šķiltavas,kāpēc un kā šis jautājums tika atrisināts.paldies
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Labdien! Man atteica biznesa vīzu uz Indiju, pasē iespieda zīmogu, bija ieplānots ilgs komandējums, mūsu firma mani nosūtīja (pašlaik strādāju pie viņas pusslodzi, oficiāli strādāju citā uzņēmumā, bet esmu bērna kopšanas atvaļinājumā), un Krievijas operētājsistēmu GOA, mēs gribējām visu redzēt uz vietas, tā teikt, jo mans investors tika uzaicināts uz sadarbību. Viņi atveda dokus uz vēstniecību, bet viņi mums atteica un teica, ka tas tika atteikts augstā līmenī, protams, bez detaļām, es zinu, ka viņiem nekas nav jāskaidro, bet šeit ir problēma, es tur gāju atvaļinājumā pie draudzenes un nekad nebija nekādu problēmu man bija vīzas un plānoju šosezon braukt tāpat, ja nebūtu piedāvāts šis komandējums, es būtu lidojis tur kā tūrists uz ziemu
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Labrīt, vēlamies paši noformēt vīzu uz Indiju, bērnam ir 5 gadi.Starptautiskajā pasē ir fotogrāfija, vai viņa klātbūtne ir nepieciešama vīzas noformēšanai un saņemšanai, vai pietiek ar 2 vecākiem pie plkst. konsulāts lai nevestu bērnu uz Kijevu un cik maksā bērna vīza,un pieaugušajam Paldies.Pagājušajā gadā lidojām caur aģentūru un tā visu nokārtoja.Paldies visiem jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
Esmu Ukrainas pilsonis. Es dzīvoju Indijā. 6 mēnešus vecs bērns (Indijas dzimšanas apliecība un Indijas pase) manā pasē nav iekļauts. Braucu uz Ukrainu pie vecākiem uz 3 mēnešiem. Kā aizvest bērnu uz Ukrainu. Vai viņam ir vajadzīga vīza?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai Ukrainas pilsoņiem ir nepieciešama vīza, un, ja jā, kā tā tiek izsniegta? (Izmaksas, dokumenti, noteikumi?)
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 24 atbildi
Ja kāds atvēra vīzu Indijas ģenerālkonsulātā Kijevā, vēlos uzzināt sīkāk, kā tieši šo procesu iziet un vai pirms vīzas saņemšanas ir nepieciešama aviobiļete abos virzienos un talons par izmitināšanu viesnīcā?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Kā es varu iegūt vīzu uz Indiju, ja vēlaties "mežonīgi" atvaļinājumu, nepiesaistoties viesnīcai, un tajā pašā laikā, piesakoties vīzai, jums ir nepieciešams kupons viesnīcas rezervēšanai Indijā?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Lūdzu pasaki man! Kas zina, kāds ir vīzas saņemšanas process uz Indiju Kazahstānas pilsoņiem, kuri šobrīd atrodas Krievijā ???
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai vīza ir jānoformē pirms ceļojuma, vai arī to iegādājas ierodoties?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Vēlos izņemt dažus gliemežvākus un mazus eksotiskus augus uz saknēm (mājas kolekcijai) Paskaidrojiet vai būs kādas problēmas?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Esam ceļotāji(esam krievi).Plānojam braukt uz Ķīnu,Vjetnamu,Laosu,Taizemi,...Indiju(tikai zeme).Vīzas mums būs tikai uz Ķīnu un Vjetnamu.Gribētu zināt kur var. pieteikties vīzai uz Indija uz Indiju citās valstīs?Pateicos jau iepriekš.Un arī kā pagarināt vīzu uz Indiju?Saka,ka jābūt izziņai par HIV neesamību,kur var dabūt?Esam dzīvi Pēterburgā
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl