Jautājumi par IndijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 5 atbildes
Vai Arporas nakts tirgus ir pārcelts vai arī kartē ir nepareizs marķieris? Nakts tirgus atrodas pa labi no Marinha-Dorada ceļa tilta pāri upei. Baga.
8 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Kā tas tur nemaz nav atzīmēts kartē? Vai arī tas ir tikai es?
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 12 atbildes
Man vajag jūsu padomu. Es nolēmu apmeklēt Indiju. Gribētos sajust Indijas garu un svētvietas.Bet es zinu ļoti maz. Palīdziet man saprast, kur sākt savu ceļojumu. Lūdzu, dalieties pieredzē par tiem, kuri jau ir bijuši un iemīlējuši Indiju. Paldies jums visiem. Kurš atbildēs. Esmu no Kijevas. Ar cieņu Raisa
9 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 22 atbildi
Atvaļinājuma laikā vēlējos apmeklēt kādu aktīvu templi vai spēcīgas enerģijas vietu Goa ziemeļos vai tās tuvumā. Kas zina, pastāstiet man????
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
10. martā dodamies uz Heritage goa hotel, vai tuvumā ir kādas vietējās krieviski runājošās tūrisma aģentūras? Tava Goa vai Āzija un es? Varbūt varat ieteikt ko citu?
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Vēlos uzzināt suvenīru, tējas un garšvielu cenas, kā arī ekskursiju īpatnības.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Dabiski ar lidmašīnu.Vēlos uzzināt izmaksas uz cilvēku gan no vietējām tūrisma aģentūrām, gan no TO.Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Braucam uz Cavelossim pēc pāris nedēļām - sakiet kur vai no kā nopirkt ekskursiju uz garšvielu plantāciju. Es nevēlos iet caur tūroperatoru, cenas ir pārāk augstas. Un mēs baidāmies pirkt "uz ielas" bez ieteikumiem. Lūdzu palīdzi man!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cik maksā vilciena biļete no Goa uz Deli.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
kādas ekskursijas ir vērts apmeklēt? kādas ir ekskursiju cenas un vai tās var nopirkt uz ielas vai tikai pie tūroperatora?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mani dārgie draugi, dodiet padomu! Mēs trīs decembrī lidojam uz 8 dienām un ļoti vēlamies redzēt Tadžmahalu. Kurš jau ir devies šajā tūrē, palīdziet man izvēlēties vietējo tūrisma aģentūru, lai noteikti un ne pārāk dārgi.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Pastāsti man, kas zina, no Anjuna pludmales, lai nokļūtu Old Goa pilsētā un Pondas pilsētā? kā tas ir iespējams ar autobusu vai taksometru, cik maksā pārsēšanās (Mapsā, Panadži) (vismaz aptuveni) utt. un kā redzēt vairāk tempļu Pondas pilsētā? Jau iepriekš paldies visiem, kas palīdz.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Dzirdēju, ka viesnīca atrodas tālu no pilsētas centra un ka taksometri ir pārcenoti, nav alternatīvu. Cik aptuveni maksā taksometrs uz pilsētu un vispār kur man doties, es negribu vienkārši atpūsties viesnīcā. Interesē arī drošības jautājumi.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Kungi atpūtnieki! Ko jūs ieteiktu decembrī - GOA vai Šrilanku?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Interesē ekskursija "Zelta trīsstūris + Goa"
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
uz Goa braucam pirmo reizi, protams, nepaliksim pat simto daļu, bet ko tu vispirms ieteiktu?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
viņi raksta, ka ekskursiju apskatei izdevīgāk ir īrēt taksometru ar šoferi. Bet kā ar informāciju?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 17 atbildes
Tūristu atsauksmēs nereti tiek sniegti ieteikumi pašapkalpošanās ekskursijām izmantot skrejriteņus, savukārt vieni saka, ka tam nepieciešama autovadītāja apliecība un pat policists kādu sodījis par tās neesamību, bet citi saka, ka vadītāja apliecība nav vajadzīga. ? Tātad, kur ir patiesība?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es domāju par ceļojumu uz Indiju. Lūdzu, dalieties pieredzē. Ar cieņu S.B.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pastāsti man, cik maksā ekskursija "Murdešvara - Gokarna - Om pludmale" no Goa ziemeļiem.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Vai varat, lūdzu, pastāstīt aptuvenās operatoru ekskursiju cenas dolāros vienai personai no Ziemeļgoas?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Burtiski viesnīcā dienu pirms ekskursijas
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
sveiki!lūdzu palīdziet izvēlēties ekskursijas,kādas ir cenas un cik maksā!
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 21 atbildi
kādas vietas paēst Indijā
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl