Jautājumi par IndijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
Izvēlieties (divi pieaugušie) starp Goa, Šrilanku, Taizemi, pat Ķīnu un Kataru. Iesaki, kur atpūsties? Paldies!
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, kādi ir aptuvenie laikapstākļi septembrī (sākumā, vidū) Ņūdeli un Keralā? Gribu apmeklēt Deli uz dienu, dienu Agrā, dienu Varanasi un 5 dienas Keralā (vai Goa), bet lasu atsauksmes par briesmīgiem laikapstākļiem (lietus utt.). Vai šajā periodā varēšu normāli apmeklēt vietas, braukt ar skrejriteni un pavadīt pāris stundas dienā pludmalē?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sakiet, lūdzu, mēs gribam lidot uz Indiju 16. martā, kāds tur ir laiks, šajā laikā nav lietus, vai jūs varat peldēt, vai ir lieli viļņi?
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
starpsezona Šrilankā bija diezgan komfortabla.Cik stiprāk līst tur Goā nekā Šrilankā.Vai pludmales ir vaļā piekrastē.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Laba diena visiem! Es lūdzu padomu "pieredzējušajiem": vai ir vērts lidot uz GOA aprīļa vidū? Viņi raksta, ka šajā laikā jau sākas neticami karstums. Ja tomēr ir vērts lidot, otrs jautājums ir: kur labāk - Dienvidu vai Ziemeļu Goa? Interesē, pirmkārt, pludmales - kuras varat ieteikt? Un, protams, viesnīcas. Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Kādi laikapstākļi ir Goā jūlijā-augustā? Cik ilgs laiks ir ārpus sezonas šajā gadalaikā?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Labdien!Pastāstiet kādi laikapstākļi var būt Goa janvārī Labdien!Pastāstiet kādi laikapstākļi var būt Goa janvārī.Ēdam no 10-20.01.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Dosimies no 21. līdz 31. oktobrim. Hotel Gloria ann. Prognozē lietusgāzes un pērkona negaiss visas dienas garumā! Ko darīt? Kā nesabojāt atvaļinājumu?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sakiet lūdzu, vai septembrī ir daudz nokrišņu, dažreiz parādās saule, vai var iedegties?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sakiet lūdzu,gribam doties atvaļinājumā augustā radās jautājums kur šajā gadalaikā būtu saprātīgāk uz Šrilanku,Indiju vai Taizemi?Zinu,ka ir lietus sezona,bet tomēr.Paldies iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
No visas sociālās informācijas. tīklus, sapratu vienu lietu, ka uz Goa maijā nevajadzētu braukt... Daži raksta karsti, bet man patīk, kad ir karsts... Lietus sezona, šķiet, ir no jūnija... Nu kāds iemesls?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai ir ļoti karsts un līst lietus, par ko viņi raksta?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Visās atsauksmēs lasīju, ka Ziemeļgoā ir problemātiski peldēties jūrā, jo. pastāvīgi spēcīgi viļņi un tas ir pat bīstami, bet varbūt tomēr ir kaut kur mierīgākas, klusākas vietas, kur būs ērtāk peldēties?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Varu iet martā, negribu atlikt vēl vienu gadu. Un, ja dodaties, kādas lietas ņemt līdzi? Pateicos jau iepriekš)
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es domāju lidot pirmo reizi) Kādi laikapstākļi tur?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 32 atbildi
6.aprīlī lidojam uz Goa ziemeļiem.Pirmo reizi.Ļoti labi. biedējoši!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kādi laikapstākļi ir Keralā martā, lūdzu? Vai jūra būs silta, mierīga un cik droši tajā peldēties?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
kāds tur ir laiks? kaut kas tiešām lētas tūres tur
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es izvēlos pludmales brīvdienas starp GOA un Taizemi. Man par kaunu es nemāku peldēt un ļoti gribu mācīties. Vai Goa februārī ir augsti viļņi un vai ūdens ir silts?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Lūdzu, pastāstiet man, cik tālu ir pludmale
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Kādi laikapstākļi ir februārī, lūdzu?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Cilvēki! Pastāsti! Septembra beigas - oktobra sākums - vai ir ok ceļojumam uz Goa, vai arī nav sezona? Kas tajā laikā bija – kādi bija laikapstākļi?
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Un vēl viena lieta: kā ar dzeramnaudu istabā un šeku?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kādi laikapstākļi Indijā oktobrī, kādu apģērbu ņemt līdzi?
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl