Jautājumi par IndijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
GOA novembrī Cik lēti nokļūt no Kijevas?
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Ceļojumu aģentūra Vival tour Odesa, Grecheskaya 22 - aviobiļešu menedžeris Boiko Gaļina pārdeva nepilnu ceļojuma dokumentu paketi, kas nodarīja materiālus zaudējumus viņas klientam. Vadība uz sūdzībām nereaģē.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Es nevaru izlemt par atvaļinājumu februārī? Kur ir visinteresantākā un skaistākā daba? Kur ir labākā vieta, kur ceļot ar 7 gadus vecu bērnu? Nepieciešamas ekskursijas un pludmales brīvdienas.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 13 atbildes
Kuru TO izvēlēties Indijā Ukrainā?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Pastāsti man, kāpēc no Kijevas nav ekskursiju uz Kalkutu?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
vajag padomu
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es plānoju apmeklēt Indiju (pirmo reizi). Sakiet man, lūdzu, inteliģents tūrisma operators: es gribēju, lai viss būtu diezgan labā līmenī (grupas vadītājs, gidi, viesnīcu izvēle, dažādi organizatoriski jautājumi). Es plānoju tūri "Zelta trīsstūris + Goa" 2013. gada janvārī. Un, ja iespējams, apgaismojiet, kādas ir šādas ekskursijas vidējās izmaksas. Es gribētu dzīvot normālās viesnīcās (ar ūdeni, tualeti, dušu) par normālām cenām. Un interesants ir arī jautājums par šādas ekskursijas neatkarīgu organizēšanu. Cik grūti to izdarīt (īpaši uztraucos par vīzas atvēršanu, jo ir daudz pilsētu un attiecīgi arī viesnīcu, atrast ceļabiedru šādai tūrei (pastāstiet man Ukrainas vietnes, kur atrast ceļabiedrus un kā viņi strādā) )). Būšu ļoti pateicīgs par atbildēm. Jau iepriekš paldies visiem, kas atbildēja par sapratni
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 19 atbildes
Puiši, kuri atpūtās Keralā, pastāstiet vai ir tiešie reisi (bez pārsēšanās) un kurš tūroperators piedāvā šādas tūres. Šķiet, ka nevaru to atrast (((
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Pastāstiet man, lūdzu, cik aptuveni maksās tūre 2 personām uz Goa no Kijevas? Vai arī labāk uz Šrilanku? kādu kūrortu izvēlēties? vai mēs vairāk paļaujamies uz pludmales brīvdienām? dienām? nav kaprīzs, tikai ļoti gribu aiziet
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Es ļoti gribu doties uz Indiju vai Šrilanku, vai varat kaut ko ieteikt. Es pat nevaru iedomāties, cik daudz naudas man vajag, bet es patiešām vēlos ...
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 15 atbildes
Mēs esam pulcējušies GOA. Pastāstiet, no kuras GOA daļas ir lētāk doties ekskursijās. Mēs dodam priekšroku mobilajām brīvdienām, nevis pludmalē. Paldies visiem jau iepriekš.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl