Jautājumi par IndijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
Tikai lūdzu bez stulbiem komentāriem. Gribētos dzirdēt labu padomu.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Palīdziet, lūdzu, ar izvēli. Pirmo reizi lidoju uz Indiju, Deli (Agra) pavadīšu 3 dienas, un tad vēlos doties pie dabas un izvēlēties starp GOA vai Kerala (Kochi). Ir daudz informācijas par GOA, bet nepietiek par Keralu. Ko jūs vēlaties iegūt no ceļojuma: 1. Iespēja īrēt skrejriteni. 2. Ieraugi dabu. Kur ir labākā vieta, kur lidot vienatnē?
6 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 7 atbildes
1. Kur lidot uz Keralu dabas un pludmales dēļ? 2. Vai es varu braukt ar motorolleru starp pilsētām Keralā, piemēram, Koči - Munaru un atpakaļ? 3. Cik ilgs laiks ir vidēji nepieciešams, lai ar motorolleru nobrauktu 100 km? Lasot rakstus par to, ka autobusi 130 km nobrauc 5 stundās, uzreiz rodas jautājums, kāpēc tas tā ir? 4. Vai ir nomājami skrejriteņi, piemēram, Honda Click vai arī ir standarta komplekts nomai? 5. Vai Uber strādā Deli? 6. Vai Agrā var nokļūt ar taksi par adekvātu cenu? 7. Vai kāds ir braucis uz Agru ar Blablacar? 8. Ja ierodos Deli līdz 6:00, aptuveni cikos pēc visām raizēm ar dokumentiem un bez bagāžas es varu izbraukt no lidostas? 9. Cik ilgs laiks ir aptuveni nepieciešams, lai nokļūtu no lidostas līdz Deli centram? 10. Kurā Deli apgabalā ir labāk palikt vienam ar nelielu budžetu? 11. Kurā Agras rajonā ir labāk palikt vienam ar budžetu? 12. Vai ir iespējams iegādāties biļetes uz Agru ierodoties Deli vai labāk iepriekš? 13. Kāda vēl ir iespēja doties uz Agru?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki! Vai, jūsuprāt, ir droši doties uz Goa vienam, ja ir labas angļu valodas zināšanas? Kā ir ar narkotikām?
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Es ceļoju viena, man ir 22, es gribu atpūsties mierā. Plānos ir īrēt motorolleri, pārcelties uz dienvidiem, uz mežonīgākām pludmalēm. Vienā no tiem ir iespēja palikt pāris dienas. Ja īrēt skrejriteni uz 10 dienām, kur to atstāt, dodoties jūrā, kur atstāt savas mantas? Kā būtu ar zagšanu pludmalē?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Vai Palolemas skaistums ir īsts? Vai arī Dienvidgoa ir citas tikpat skaistas pludmales? Kuru?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Uz četriem. Divi precēti pāri. Mums piedāvāja villu ar virtuvi Mandrem pludmalē. Nav pārtikas. Sakiet, vai tur dzīvot ir bīstami? Kā ēst? Kur nopirkt pārtikas preces. Uz Indiju braucam pirmo reizi.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kurš, kur un par cik īrēja dzīvokli uz mēnesi?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Apsveram ar vīru ceļojumu uz GOA "mežonīgo". Gribu salīdzināt cenas no tūroperatora un ar cenām, braukt pats. Nekad iepriekš nav ceļojis šādi. kurš lidojis, pastāstiet caur kuru aviokompāniju. kā un caur kuru jūs rezervējāt māju vai istabu, kurā pavadījāt nakti. kā pasūtīt transfēru vai doties ar taksi, kat. noķerta lidostā. Vai arī, ja ir kāda cita noderīga informācija, būšu pateicīgs.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Šī ir viesnīca netālu no ciemata......
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
gribam braukt ar 5 cilvēku kompāniju "mežonis" - viesnīcai jābūt 1. piekrastes zonā
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Indija ir sapnis! Daudzi cilvēki saka, ka vislabākais veids, kā apskatīt valsti, ir ceļot "mežoņi"? Vai tas ir reāli Indijā? Cik tas ir bīstami?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl