Jautājumi par Ziemeļu goaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ziemeļu goa
Sveiki! Vai, jūsuprāt, ir droši doties uz Goa vienam, ja ir labas angļu valodas zināšanas? Kā ir ar narkotikām?
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Es ceļoju viena, man ir 22, es gribu atpūsties mierā. Plānos ir īrēt motorolleri, pārcelties uz dienvidiem, uz mežonīgākām pludmalēm. Vienā no tiem ir iespēja palikt pāris dienas. Ja īrēt skrejriteni uz 10 dienām, kur to atstāt, dodoties jūrā, kur atstāt savas mantas? Kā būtu ar zagšanu pludmalē?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Uz četriem. Divi precēti pāri. Mums piedāvāja villu ar virtuvi Mandrem pludmalē. Nav pārtikas. Sakiet, vai tur dzīvot ir bīstami? Kā ēst? Kur nopirkt pārtikas preces. Uz Indiju braucam pirmo reizi.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kurš, kur un par cik īrēja dzīvokli uz mēnesi?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Apsveram ar vīru ceļojumu uz GOA "mežonīgo". Gribu salīdzināt cenas no tūroperatora un ar cenām, braukt pats. Nekad iepriekš nav ceļojis šādi. kurš lidojis, pastāstiet caur kuru aviokompāniju. kā un caur kuru jūs rezervējāt māju vai istabu, kurā pavadījāt nakti. kā pasūtīt transfēru vai doties ar taksi, kat. noķerta lidostā. Vai arī, ja ir kāda cita noderīga informācija, būšu pateicīgs.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Šī ir viesnīca netālu no ciemata......
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
gribam braukt ar 5 cilvēku kompāniju "mežonis" - viesnīcai jābūt 1. piekrastes zonā
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes