Jautājumi par IzraēlaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Izraēla
Labvakar, (3 pieaugušie 2 bērni) oktobra beigās plānojam braucienu uz Bat Yam, vai kāds var pateikt kur labāk rezervēt dzīvokli uz 2 nedēļām, jau iepriekš paldies
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Nekad ar to neesmu saskāries, lidojām ar lidmašīnu.Kā pamest Izraēlu, kas šim vajadzīgs? Kurš ceļš ir īsāks? utt.
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Labdien! vēlamies oktobrī pašiem apmeklēt Izraēlu, ieteikt, kur labāk rezervēt viesnīcas, lai atpūstos pie Vidusjūras un ceļotu ekskursijās. Es vēlētos apmeklēt Jeruzalemi, Haifu un, protams, Telavivu.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Mēs ar sievu augusta beigās - septembra sākumā dosimies uz Izraēlu. Iesim pirmo reizi. Braucam mežoņos, gribam uz pāris dienām uz Jeruzalemi, Jordāniju, Eilatu, Nāves jūru. Kopumā mēs būsim līdz 10 dienām. Interesē atpūta jūrā un interesantu vietu apmeklēšana. Kur ir lētākā vieta, kur īrēt māju? Cik daudz naudas ņemt līdzi? Kur ir labākā vieta, kur doties? Kur ir labākā vieta, kur paēst? Varbūt kādas funkcijas?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Sakiet, lūdzu, Izraēlā biju 2 nedēļas, vai varu tur atgriezties pēc pusotra mēneša?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai es varu doties ekskursijā uz Izraēlu, ja esmu arābu valstī? [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
mēs ejam uz svētvietām. kas jums jāzina un kur doties pareizticīgie
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Es eju viens pats, biznesā. Nepieciešams lēts mazākais dzīvoklis
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Mēs ar vīru vēlamies doties atvaļinājumā septembra beigās, bet neesam izdomājuši, kā noīrēt dzīvokli bez nepatīkamām sekām. Atpūtušies kungi "mežoņi" iesaka, varbūt kādam ir kur dzīvot ar patīkamiem iespaidiem, tad būšu pateicīga.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 3 atbildi
Dodamies uz Izraēlu 2012. gada oktobrī, saimnieki jau uzstājīgi pieprasa rezervēt naktsmītnes, biedējot ar sezonas tuvošanos (tajā pašā laikā 30% no īres cenas par rezervāciju netiek atgriezti, ja atsakāmies apmeklēt valsti). Taču 7 mēnešu laikā nevaru paredzēt, vai ceļojums izdosies, viena lieta ir nodot aviobiļetes, cita lieta ir zaudēt rezervācijas izmaksas. Un kur garantija, ka apstākļi neradīsies no īrnieka puses? Vai kāds ir saskāries ar līdzīgu rezervāciju?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
vai man vajag noformēt vīzu, lai apciemotu radus Izraēlā - ja ceļo viens bērns no 16 gadiem (ir Ukrainas pase un ceļošanas dokuments) kādi dokumenti nepieciešami viesa ceļojumam ??
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Es gribu doties no Netānijas uz Jeruzalemi uz vecpilsētu. Es domāju, ka tas varētu būt lētāk nekā iegādāties ekskursijas no kāda. vai nē? Domājams, ka viesnīca Netānijā būs mana Ginot Yam. Tāpēc domāju, kā un par kādu cenu (vēlams ar autobusu) nokļūt Vecrīgā. Taksometri būs dārgi.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Šķiet, ka kāds teica, ka Nesers vai Sherut (mikroautobuss) piegādā uz jebkuru viesnīcu. Bet atnāca viens draugs un teica, ka 100 metrus viņai neņēma, lai gan viņas viesnīca atrodas centrā. Un viesnīca, kurā es gatavojos apmesties Olīvkalnā, atrodas Olīvu kalnā (vakarā uz turieni nebrauc pilsētas transports un ļoti stāvs kāpiens uz kalnu.) Kā tur nokļūt? Kas zin vai tur no lidostas brauc mikroautobusi,tieši uz šo viesnīcu.Varbūt kādam ir pieredze.Taksis saprotams,bet dārgs,šo variantu pagaidām izslēdzu.Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 15 atbildes
Pastāsti man, ja nav iespējas dabūt ielūgumu uz Izraēlu, un nav vēlēšanās ņemt biļeti no uzņēmuma, tad kā jūs varat nokļūt Izraēlā divu nedēļu atvaļinājumā? Vai pietiks ar izdrukāto informāciju par viesnīcas rezervāciju? Un ar kādiem dokumentiem mani laidīs cauri uz robežas?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Lūdzu iesaki. Lai lēti un pieklājīgi paliktu Telavivas priekšpilsētā? Es nevēlos būt saistīts ar ceļojumu aģentūrām un pārtiku viesnīcās.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
mans tālrunis ir 054 21 005 21 Paldies par ātro atbildi.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Vai nav droši lidot, nepērkot ekskursiju, cik maksā taksi līdz viesnīcai, vai vajag vmza, vai viesnīca var nopirkt ekskursijas?Ja iespējams, atbildiet uz vispārīgiem jautājumiem.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Gribu ceļot no Ēģiptes uz Palestīnu uz 3-4 dienām. Kur labāk palikt Palestīnā, es domāju, Betlēmē. Kā pārvietoties Palestīnā
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Ceļojam paši, plānojam nokļūt Netānijā ar vilcienu (nav nepieciešams pārsēsties vilcienā ar pārsēšanos uz citu peronu), kā nopirkt biļeti uzreiz līdz galapunkta stacijai vai 2 biļetes vispirms uz dokstacija, tad uz Netaniju?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Ierodamies pēcpusdienā. Viesnīca Palace Netānija. Kāda ir maksa? nepiedāvājiet atbildes par taksi, šis transporta veids jau ir skaidrs.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Braucam atpūsties pie jūras (laikam Haifā), 2 pieaugušie un bērns 14 gadus vecs? Gribētos palikt privātajā sektorā, tuvāk jūrai...
15 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
ļoti interesē, vai ir vērts doties, + un -
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Braucam uz Izraēlu, bet kaut kā dārgi caur tūroperatoru
16 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 19 atbildes
Будем отдыхать в Хайфе, и хочется съездить в Иорданию (в Амман) - слышала что только около Эйлата можно переехать границу, правда ли это,неужели это единственное место?
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl