Jautājumi par HorvātijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Kur palikt uz vienu nakti ar telti (mežoņu) Splitas Horvātijas reģionā - tuvāk jūrai. Mēs braucam ar savu mašīnu.
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien, vēlos pārcelties uz Horvātiju uz pastāvīgu dzīvi. Sākumā es vēlētos dažus mēnešus izpētīt. Kāds ir lētākais veids, kā to izdarīt tūristam? Paldies jau iepriekš, Natālija
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Plānojam braucienu uz Horvātiju (Zadaru, Splitu vai jebkuru citu pilsētu) no Ivanofrankivskas. Ivano-Frankivsk - Splita (turp un atpakaļ), mikroautobuss 8 sēdvietām + liela bagāžniece + kondicionieris + atzveltnes regulēšana. Auto - Peugeot Boxer, 2008.g. Plānojam tur uzturēties kādas 10 dienas, pa ceļam apskatīsim Plitvices ezerus. Dzīvot kurš teltī, kurš miniviesnīcās. Iespējams, cits maršruta un laika variants (pēc vienošanās). Mēs arī gatavojamies vairākas reizes ceļot uz Bulgāriju, par ko es rakstīšu sīkāk)). Sēdvietu skaits: 8. Tuvākie ceļojumu datumi: 15.08-17.08.2014 - Ir brīvas vietas Kontakti: +38-095-727-09-37 +38-098-416-78-64 [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs ar sievu ieradīsimies Zagrebā 2. jūlijā un brauksim ar mašīnu. Kur doties ? Brauciens 15 dienas. Lūdzu, palīdziet man izveidot interesantu maršrutu.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Sveiki! Vai interesējaties, vai šeit ir ceļotāji, kuri neatkarīgi atpūtušies Horvātijā? Vēlamies šogad braukt ar auto ar trim ģimenēm ar bērniem. Skatāmies villas, privātmājas, bet kaut kā paliek stulbi - rezervēsim, atbrauksim, un ja izmetīs? ko tālāk? Kopumā būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies pieredzē. Es tiešām nevēlos vest daudz naudas uz Krimu, kad Adrijas jūra cenu ziņā ir praktiski vienāda ...
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
kas zina vai gāja
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Rezervējām viesnīcu Jelsā,nopirkām biļeti,apdrošināšanu.Ierodamies Splitā,bet nezinām kā tikt līdz viesnīcai.Palīdziet,paldies jau iepriekš. Noteikti uzrakstīšu atsauksmi.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki. Dodamies ar 4 cilvēku grupu no Slovēnijas uz Horvātiju. Maršrutā ērtākā apmešanās vieta ir Crikvenica. Dalieties pieredzē, vai ir iespēja atrast brīvus dzīvokļus 25. augustā, vai arī labāk rezervēt iepriekš. Kā notiek norēķināšanās par dzīvokļiem, vai tas ir iespējams ar bankas karti vai vienmēr skaidrā naudā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
4 cilvēku ģimene. Ļoti vēlamies palikt Rovinjā no 1. līdz 29. augustam. Palīdzam ar dzīvokļiem. Budžets 50 eiro)) [email protected]
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Augustā dosimies atvaļinājumā Horvātijā. Mēs esam četru cilvēku partija. ierodamies Splitā. vēlamies īrēt auto. kā un kur to labāk darīt? Vai ir iespējams noīrēt automašīnu no saimniekiem? Vai man ir jārezervē īre iepriekš, vai es varu orientēties uz vietas?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Augustā dosimies uz Horvātiju. Kā iet ar mājokli? plānojam palikt 3 vietās, vajag budžeta iespējas. Vai ir nepieciešams kaut ko rezervēt iepriekš vai var izlemt uz vietas?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Dosimies uz Horvātiju uz 14 dienām augusta vidū ar 4 pieaugušajiem. Nopirkām aviobiļetes Kijeva-Splita, Tivata-Kijeva (atpakaļ no Melnkalnes). Kas ir bijis Horvātijā, lūdzu palīdziet sastādīt maršrutu!
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 31 atbildi
mēs gribam steigties uz Adrijas jūru vai nu jūlijā, vai augustā. plāns ir šāds: lidot uz Horvātiju un izlidot no Melnkalnes.. lai neatgrieztos un netērētu laiku un naudu. viņi nevēlas pārdot biļetes ar pretrunām ... ja lidojat uz vienu vietu, tad lidojiet prom no tās ... kur es varu nopirkt nesapārotas biļetes Kijeva-Splita, Tivata-Kijeva?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 17 atbildes
Mēs plānojam ceļojumu uz Horvātiju no Ļubļinas pēc 10. jūnija. Pa ceļam vēlamies apskatīt Vīni un Plitvices ezerus. Atpakaļ caur Budapeštu. Kur Vīnē un Budapeštā lēti var palikt uz vienu nakti, ko apskatīt, kādas ir nianses uz šo valstu ceļiem. Kurā Horvātijas piekrastes daļā jūnijā būs siltākais ūdens? Ja kāds ir izbraucis šo maršrutu, lūdzu, dodiet ziņu. Jebkura informācija būs interesanta.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Cik maksā aviobiļete no Ukrainas abos virzienos un kā rezervēt dzīvokli vai istabu Centrālās Dalmācijas reģionā un cik un cik maksā mājas īre
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Pastāstiet man, viesnīca Urania 2011. gadā strādā, kā nokļūt Basko Voda.
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Es domāju 2 nedēļas pirms izbraukšanas datuma.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 25 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kā lidot no Doņeckas uz Dubrovniku. Gandrīz visi čarterreisi ir saistīti ar ekskursijām, un biļetes ir pieejamas bezmaksas pārdošanā apmēram 2 nedēļas iepriekš. Kaut kā biedējoši! Naktsmītne jau ir rezervēta, bet biļetes vēl nav redzamas.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Horvātu draugs vēlas īrēt villu vasarai netālu no Dubrovnikas. Sakiet, lūdzu, kuros krievu portālos viņš var ievietot sludinājumu par villas īri?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Mierīgi izvēlieties viesnīcu un rezervējiet to pats. Pirkt biļetes. Kad tas būtu jādara? Kuras interneta vietnes, jūsuprāt, ir visautoritatīvākās šiem nolūkiem? Horvātijā esam bijuši jau divas reizes. Šogad, iespējams, interesēs Istra. Lidojam ar diviem bērniem - 3 un 8 gadi. Dalieties pieredzē, dodiet padomu! Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Un cik maksā istabas stundā. villas provizoriski šogad Brelas vai Trogiras kūrortā? Ja kāds tur ir bijis, kāda tur ir pludmale? Paldies visiem jau iepriekš!
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Bijām Horvātijā tūrē, tagad gribam "mežot". Pašreizējais nav skaidrs, vīzas izņemtas, bet vai uz robežas vēl kaut ko prasa? Kas zina, kas ir vajadzīgs? Notariāli apliecināts naktsmītņu rezervācijas apliecinājums vai kā? Var būt kas cits? Ja jārezervē naktsmītnes, tad varbūt kāds zina diezgan gleznainas vietas? Es gribu villu vai ko tamlīdzīgu. Bijām pirms diviem gadiem uz Šoltas, tur noteikti ir skaisti, bet nav ko darīt. Tāpēc, lai arī trokšņaini izklaidētāji nav interesanti, gribas skaistumu, gardu virtuvi un krāsu. Esam trīs cilvēku ģimene, bērnam ir septiņi gadi. Pateicos jau iepriekš
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, lētāko veidu, kā nokļūt Splitā (Horvātija) no Kaļiņingradas, un jūs nebūsiet vīlušies.
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 19 atbildes
Kam ir pieredze ceļā no Ukrainas uz Makarsku, izņemot gaisa un auto nomu. Ihz internets saprata, ka labāk (par cenām) caur Ungāriju, un kartē - šķiet, ka caur Bulgāriju un Rumāniju. Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Ja kāds var detalizēti aprakstīt visus punktus - būšu ļoti pateicīgs. Īpaši interesē tranzītvalstu caurbraukšana un problēmas muitā.
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai no Čopas uz Horvātiju var nokļūt ar autobusu? Tā ir patiesība? Un cik daudz? Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Gribam aizbraukt uz pāris nedēļām: 2 pieaugušie. un 1 reb. 13 gadus vecs. Kādas ir cenas kafejnīcā un pludmales pakalpojumu izmaksas. Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl