Jautājumi par RodasLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Rodas
Pastāstiet, lūdzu, kādi ir laikapstākļi Rodā oktobra sākumā. Mēs redzējām prognozes. Interesē personīgā pieredze vai zināšanas par tiem, kas tur bija oktobra sākumā.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Labdien. Cik ērti ir atpūtai ar bērnu, oktobra sākums (1-15/10)? Vējš))) bēgums un temperatūra. Atradu informāciju internetā, bet gribētos uzzināt objektīvāk. Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Kādi laikapstākļi šobrīd ir Rodā? jūra silta? Vējains?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Savācāmies ar draugiem, lai maija otrajā pusē uz 2 nedēļām dotos uz Mitsis Grand Hotel. Tūrisma aģentūrā stāsta, ka šajā laikā vēl ir ļoti auksti peldēties jūrā un ļoti stiprs vējš, ļoti auksts, īpaši vakarā. Es nedomāju, ka es to lasīju atsauksmēs. Palīdziet man izlemt, lūdzu.
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 13 atbildes
lūdzu, pastāstiet man, kādi laikapstākļi ir oktobra vidū no 08.-20.10. Cik ērti ir jūra? Iespēja atpūsties kopā ar bērniem.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Rodā ierodamies 16.maijā, gribētos uzzināt kādi parasti ir laikapstākļi un temps šajā laikā. jūrā?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Lasīju, ka pēc septembra vidus labāk braukt uz Krētu, vējiem norimstot, Rodā ir tādas problēmas?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Vai ir iespējams peldēt?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
IERADĀM 20.MAIJĀ
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Jūnija vidū dosimies uz Lindos Princess. Kāds tur ir laiks? Kāda ir ūdens temperatūra?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Interesē laikapstākļi oktobrī un viesnīcas "Lomenitz" stāvoklis
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Gribu, lai ūdens vēl silts, un vakarā, lai nav auksts!
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Mēs vēlamies doties uz Rodu augusta beigās. Sakiet, lūdzu, kādas tur ir pludmales, vai jūra parasti ir mierīga šajā laikā vai nē? Es negribu peldēt tikai baseinā vēja un viļņu dēļ.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes