Jautājumi par GrieķijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Grieķija
Pastāstiet man, lūdzu, kāds ir labākais un lētākais veids, kā apmeklēt rozā pludmali un Balos līci: ekskursiju grupas ietvaros vai patstāvīgi ar īrētu automašīnu? Ja tā ir ekskursija - norādiet uzticama ceļojumu biroja vai individuāla gida koordinātes (WhatsApp, telegramma, viber).
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Vai kāds ir braucis caur vietējiem uzņēmumiem ekskursijās uz Meteoru un Atēnām un cik tas maksā? Un cik daudz iegūst mašīna (laikā un naudā). Un kur tos var nopirkt?
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Sveiki, lūdzu, pastāstiet man, ka kaut kur tuvumā ir diskotēkas un ekskursijas, par cik aptuveni maksā un vai ir iespējams tās iegādāties viesnīcā
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, vai zebiekste chi ir iespējama ekskursija uz apm. Korfu uz St Spyridon ka її vartist
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Sveiki! Dosimies uz viesnīcu MEDBLUE FANES ar 2 bērniem 9,11 gadi šovasar, kādas interesantas vietas var apmeklēt un pludmales vai varat pastāstīt maršrutu, ja braucam ar mašīnu. Kādi ir labākie veikali šīs viesnīcas tuvumā?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Vai Muzenidzim ir kāds sakars ar Knosas pili (man liekas, ka tas ir Mīnotaura labirints, es varētu kļūdīties), Zeva alu un Santorini.Un par cenu...
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
pastāstiet man, kuras ekskursijas ir nogurdinošas un kuras ir vēlamas apmeklēt
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Kā patstāvīgi nokļūt Santorini par zemāko cenu? paldies par atbildēm
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki! Kurš atpūtās Bali uz Krētas, pastāstiet man, kur viņi devās ekskursijās? Kāda ir cena 2014. gadā ekskursijām uz Balos līci? Kurā aģentūrā jūs nomājāt automašīnu? Vai viss derēja?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Pastāsti man, vai Ouranoupolis piedāvā ekskursijas uz Meteoru? Mans vīrs vēlas doties uz Athos, mēs tur rezervējām viesnīcu oktobra sākumā. Un es sapņoju par Meteoru, bet visas atsauksmes ir par braucieniem no Kasandras. Braucam paši, bez tūroperatora. Mašīnas nebūs.Vai tiešām var nokļūt ar sabiedrisko transportu vai tas ir baigais apgrūtinājums? Cik tas aptuveni izmaksātu (ekskursija gida pavadībā vai sabiedriskais transports)? Priecāšos par jebkādiem padomiem.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien!Paliksim viesnīcā Hersonissos Palace 4*,pastāstiet,lūdzu,kurās ekskursijās ir vērts doties,lai interesantas un kur,tūroperatori dārgi?Paldies par atbildēm!
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kur es varu doties ekskursijā ar divus gadus vecu bērnu? Un kur vislabāk to iegādāties? Es labi zinu angļu valodu - jūs varat arī runāt angliski) Es lasīju, ka tie ir lētāki))
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kā ar sabiedrisko transportu nokļūt Apterā no Georgioupolisas?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs nekad neesam bijuši Grieķijā – visi Āzijas valstīs. Visur ir krievvalodīgo tūrisma aģentūras, kas sniedz pakalpojumus daudz lētāk nekā Pegasus, Tez utt. Vai ir tāda lieta par. Krēta?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, es zinu, ka Rodas apskates ekskursijā jūs varat izkāpt, un tad atkal iekāpt autobusā un turpināt ekskursiju... Vai jums ir jāiekāpj tieši tajā autobusā, no kura izbraucāt, vai arī varat turpināt ar citu apskates autobusu?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Pirmo reizi dodamies uz Grieķiju ar savu 11 gadus veco dēlu. Ko viņam parādīt? Protams, ar grieķu garšu.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
un kāds ir labākais veids, kā tur nokļūt pašiem?Paldies par atbildi [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Sveiki visiem. Mēs ar vīru šovasar dosimies uz Krētu. Dzīvosim viesnīcā netālu no Ajosnikolas. Vai varat pateikt, kur doties, ko apmeklēt?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien! Lūdzu, konsultējieties ar labu ceļojumu aģentūru Panormo
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sveiki! Septembrī braucam uz Hersonisu, gribētos zināt, kādām ekskursijām vajadzētu pievērst uzmanību, jo. Ticu, ka mums tiks dota milzīga izvēle, bet tiešām kaut kas vērtīgs ir jautājums! Joprojām interesē naktsdzīve - klubi..
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Ko ir vērts redzēt Krētā. Plānojam īrēt auto un braukt pa salu. Pastāstiet, kādi ir aptuvenie attālumi un līdz kādiem. Cikos apskates objektus atver un cikos slēdz?Cik maksā ieejas biļetes.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Dalieties pieredzē, kas bija šajā viesnīcā? Kur ir labākā vieta, kur doties ekskursijās? ko ņemt līdzi? Dodamies uz turieni un atsauksmes tikpat kā nav :(
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl