Jautājumi par Grieķijaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Grieķija
ikviens, kurš ir bijis atvaļinājumā jebkurā valstī, vienmēr nes suvenīrus radiem, kolēģiem vai sev par prieku), saistībā ar kuru ir radies jautājums: kas ir jāpērk un ko nekādā gadījumā nevajadzētu pirkt, jo nauda ir izšķiesta? Skatos uz savu 30 cm zelta sfinksu un domāju - kur bija manas smadzenes, kad es tās pirku uz piramīdām?)))) lūdzu padalieties ar saviem veiksmīgajiem un ne pārāk veiksmīgajiem pirkumiem))
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 13 atbildes
Pastāstiet man, kā patstāvīgi nokļūt Mediterenian Cosmos iepirkšanās centrā no Pieria?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Cik Rodā maksā pamatprodukti: dārzeņi, maize, sviests, gaļa, ūdens.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāstiet lūdzu, Rodā ir lieli lielveikali ar labu ēdienu izvēli.Mani īpaši interesē kūpinājumi...
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ir iespējams satikt cenu līdz 2500 eiro (sieviešu kažociņš, ūdeles, viengabalains, un līdz ceļgalam)? Un vēl jautājums: cik šajās rūpnīcās maksās vīriešu aitādas mēteļi un ādas jakas? no cik eiro? Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pirmo reizi būsim Krētā, lasīju, ka reģions ir slavens ar savu vīna darīšanu, vēlos lūgt padomu vīna izvēlē - kur labāk ņemt, kuru labāk ņemt (man labāk patīk sarkanais, nav sauss), vai tie ļauj nogaršot utt. Būšu pateicīgs par jebkuru padomu.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Ko var atvest no Krētas sev, pieaugušajam un bērnam?)) varbūt no eļļām, produktiem, vai ir kādi īpaši suvenīri??
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
saki vai Rodā būs lētāks iPhone 5. Zinu, ka ārzemēs ir par 5-7 tūkstošiem lētāki nekā Krievijā, vai tas attiecas uz Rodu
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
otvete mne pojalusta, doleko naxodyatsya targovie centri ot nashego otelya,i otkuda mojno pokuoat shubu?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kādas ir vidējās cenas kažokiem Krētā?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 15 atbildes
Jautājiet padomu par kažokiem Kastorijā šajā sezonā
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Cienījamie tūristi! Pirmo reizi lidojam uz Grieķiju, sakiet, kādas interesantas lietas var nopirkt Grieķijā? Olīveļļa un kažoki nav vajadzīgi.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Kur nopirkt un cik maksā iPhone 5 Krētā? Vai tiešām ir beznodokļu?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Gara kažoka ar ūdeles kapuci izmaksas? Vai Paralia Katerinis ir iespējams iegādāties neejot uz rūpnīcām?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Braukšu ar bērnu un, iespējams, nevarēs aizbraukt uz lielajām pilsētām. Ko jūs varat paņemt mājās brīvdienās Bali?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien, 2013. gada 7. septembris mēs lidojam, jau tajā laikā būs, ar vīru ... medusmēneša ceļojumā. Apstāsimies Hersonisas pilsētā, vēlos uzzināt, kuras ekskursijas labāk apmeklēt un cik tās maksā, kā arī vēlamies sarūpēt neaizmirstamas dāvanas radiem, piemēram... rokassprādzes uz rokas un piekariņi no akmeņiem, kur labāk pirkt un aptuvenās izmaksas, kā arī kažokus un apskatīt aitādas kažokus. Ja iespējams, pastāstiet, kur labāk iet pusdienot un cik maksā auto un mopēda noma, būšu ļoti pateicīga par informāciju. Liels paldies jau iepriekš!!!!!!!
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Palīdziet cilvēkiem. Braucam uz Krētu ar lielu kompāniju, esmu organizators, nekāda buma-buma šajā tēmā. Kopēju jautājumu bez izcirtņiem. Jautājiet patiesību. Kas mani kaitina: es nevēlos nēsāt līdzi lielu daudzumu skaidras naudas. Pajautājiet profesionāļiem, vai tur ir daudz bankomātu, vai viņi pieņem maksājumus ar kartēm? Un tomēr, man tā notika Bulgārijā - banka noteica limitu ikdienas naudas izņemšanai, jo. Bulgārija tiek uzskatīta par nelabvēlīgu valsti zādzību ziņā (atceros, ka tad es ierobežoju īres maksu 300 dolāru līmenī). Vai šajā sakarā iepriekš jāsazinās ar banku un jābrīdina par maksimālo summu? Vai ir tādas pretenzijas uz Krētu? Un vēl jautājums - kur labāk izņemt naudu - bankomātā bankā vai var būt jebkur?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 22 atbildi
Mēs lidojam septembrī .. Medībās, lai nopirktu kažoku vai aitādas mēteli
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Laba diena visiem. Es braucu uz Krētu, gribu apvienot biznesu ar prieku.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Gribu vasarā atpūsties pie jūras un nopirkt kažoku.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 14 atbildes
Internetā atradu pakalpojumu piedāvājumus no Grieķijā dzīvojošiem gidiem, kuri piedāvā transfēru uz Kastorijas rūpnīcām un palīdz izvēlēties kažoku. Viņi raksta, ka it kā veic lielu atlaidi. Vai kāds ir izmantojis viņu pakalpojumus, kā jūs domājat - vai tie tiešām var palīdzēt pazemināt cenu? Vispār, kurš jau ir ņēmis kažokus Grieķijā, sakiet - es nesaprotu tādu momentu - uz produktiem jau ir cenu zīmes, kāpēc cilvēki pērk vienu un to pašu kažoku modeļus par dažādām cenām (spriežot pēc atsauksmes)?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 32 atbildi
Vai Zakintas lidostā ir bez maksas? Ko tur var nopirkt?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
KURĀS DIENĀS, KĀDĀ LAIKĀ UN KUR STRĀDĀ APĢĒRBU TIRGUS.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
KĀDS VEIKALU DARBA LAIKS HERSONISOS.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Atpūtos Anissa Beach viesnīcās no 01.10. līdz 13.10.20012.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Kur ir labākā vieta, kur iepirkties Krētā. Rajons atrodas netālu no lidostas un labas pludmales.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai Malia/Stalida veikalos ir iespējams iegādāties ne pārāk dārgas preces: drēbes, apavus.
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl