Jautājumi par Apvienotā KaralisteDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Apvienotā Karaliste
Draugi. Ukraiņu valoda ar biometriju. Es gribu lidot uz Lisabonu. Raiens Eirs. Lidojums pāri Londonas Stanstedai. Vai jums ir nepieciešama Apvienotās Karalistes vīza? Kas saskārās?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Планирую слетать в Исландию, рассматриваю несколько вариантов как туда добраться один из вариантов Киев - Лондон (Лутон) - Рейкьявик ручная кладь, перелет компанией WizzAir, покидать аэропорт не планирую, улет до конца сл. дня Может кто подскажет нужно ли оформлять транзитную визу?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Zinu, ka vīzas iegūšanai apdrošināšana nav nepieciešama (atšķirībā no Šengenas). Bet ko jūs varat sagaidīt, ja pēkšņi notiek "čo"? Vai ir kāda vienošanās starp Ukrainu un Apvienoto Karalisti šajā jautājumā? Ko tu iesaki?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Заказал поездку в Аккорд-тур в Лондон За день до выезда мне сообщает работник Аккорд-тура, что визы нет в визовом центре. После того как я с работник Аккорд-тура Еленой пришел в визовый центр мой паспорт с визой был там. Работник Аккорд-тура Елена выдала мне конверт с документами на поездку, возле визового центра. Я его не проверил. Через 20 минут оказалось что там нет моего загранпаспорта. Работник Елена утверждает что он был там. И перестала брать трубку. В итоге подал заявление в милицию на кражу моего загранпаспорта работником Аккорд-тура Еленой, и мошенничеством Аккорд-тура.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Mums ir nepieciešams skaidrs, oficiāls teksts, lai saņemtu atļauju 24 stundu bezmaksas tranzītam ukraiņiem. Vēlams ukraiņu un angļu valodā. Dzirdēju, ka ir arī "stulbas" aviokompānijas, kuras par to nezina, spītīgi prasot pasē vīzu... Ierodos Lutonā, kur, šķiet, nav tranzīta zonas (Wizz air), un tad vēl viena biļete uz Marakešu (Ryanair). Jums ir jāspēlē droši un visi dokumenti ir pa rokai, jo bija gadījumi, ļoti nepatīkami, kad viņi tos neielika lidmašīnā ...
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 7 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai es varu doties uz Londonu ar derīgu Šengenas vīzu (atvēru tūrei uz Itāliju) ar auto caur Latviju?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Labdien. Es pirmo reizi piesaku apmeklētāja vīzu UK sev un savam 14. dēlam, un vēlos pajautāt. Vizītes mērķis... norunāt ārsta konsultāciju, draugu, mana drauga kāzas, vai apskatīt valsti? Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Pastāsti man, lūdzu, kas zina! Es lidoju uz drauga kāzām, vēlos pasūtīt kūku vecmeitu ballītei tepat Maskavā ar atbilstošu tēmu un lidot ar to. VAI MUITA ATĻAUS KŪKU?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Очень нужен совет! Хотим отправить сына в тур Англия-Ирландия, но нам сказали, что будет проблема с получением визы. Сыну 22 года, в июне получает диплом (поездка должна быть подарком на окончание Вуза) еще не работал и за границей еще не был. Туроператор нам сказал, что у нас нет ни одного шанса и визу ему не оформят. Кто уже сталкивался с такой проблемой, посоветуйте пожалуйста, что делать?!
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 32 atbildi
Esmu ukrainiete, mans vīrs ir polis, esam precējušies 5 gadus
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Bērns dodas uz vasaras nometni Anglijā. Starp citiem vīzas atvēršanas dokumentiem tika ieteikts kontā turēt sertifikātu vismaz 10 000 eiro apmērā (vai līdzvērtīgu summu jūsu valsts valūtā). Vai šī summa tiešām ir nepieciešama?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Labdien! Es pirmo reizi dodos uz ārzemēm, proti, uz Londonu ar tūristu paketi. Pirms tam nekad nebiju bijusi ārzemēs. Vai var gadīties, ka man atteiks vīzu uz Lielbritāniju?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Подскажите пож-та кто уже с этим сталкивался, как лучше заполнить анкету-заявление для визы в Великобританию. Я собираюсь марте в Лондон у меня там жених он мне присылает приглашение. Какие еще документы нужны, чтобы не было отказа? Я не работаю, у него хорошие финансовые показатели.Надо ли говорить в посольстве, то цель моего визита выйти замуж? Очень жду ответов!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es gribu doties pie drauga uz Londonu, pats dzīvoju Maskavā, bet Ukrainas pilsonība, man joprojām ir 16 gadi, pēc 3 mēnešiem ir 17, kas man būs vajadzīgs un cik tas viss maksās ???
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 22 atbildi
KĀ aizbraukt uz pāris dienām uz randiņu Londonā? Kas jums nepieciešams: vīzas, ielūgumi vai kas? Vai vienkārši nopirkt biļeti Maskava-Londona-Maskava?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 14 atbildes
Kur un kā tās vest, ja visās ekskursijās nav iekļauts transports un vīza?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Interesē kā muitas prasības atbilst realitātei iebraucot UK.
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl