Jautājumi par FrancijaValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Francija
Tiem, kas nezina, šī tarifa iezīme ir tāda, ka tas nav tiešs piedāvājums no Booking, bet gan ievietots partnera vietnē. Tie. Bukins it kā darbojas kā starpnieks. Ir daudz ierobežojumu, bet cena ir pievilcīga. Bet par šo tarifu ir sūdzības, jo patiesībā jūs nezināt, kurš no Bukina partneriem galu galā rezervēja viesnīcu, tas ir, kurš ir atbildīgs par tūrista izmitināšanu.
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Rezervēts dzīvoklis ar bezmaksas atcelšanu. Pāris dienas pirms bezmaksas atcelšanas termiņa saņēmu vēstuli no īpašnieka ar lūgumu atcelt rezervāciju remonta dēļ. Fakts ir tāds, ka par šādu summu tajos pašos datumos es neatradīšu līdzīgu mājokli. Ko darīt: teikt, lai viņš atceļ, vai sūdzēties Bukinam? Un kāds man no tā labums?
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Es nekad ar to neesmu saskāries, bet man ir jārezervē lidojums valsts iedzīvotājam, kuram nepieciešama Šengenas vīza. Vai kāds veic rezervācijas, un ja jā, tad uz cik ilgu laiku? Vai ar to pietiek visam vīzas derīguma termiņam? Zinu, ka biznesa klasē noteikti var atcelt līdz pēdējai dienai, bet par lētākām biļetēm nezinu.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Manā dienestā ne vienmēr ir piedāvājumi ar man vajadzīgajām iespējām par patīkamu cenu. Solo ceļojumiem vai pat tad, kad ceļoju ar ceļojumu aģentūru, bet vēlos papildu garantijas (piemēram, lidojuma aizkavēšanās vai bagāžas nozaudēšana), iegādājos ceļojumu apdrošināšanu. Es parasti to daru, izmantojot Hotline Finance: - lēti - ātri -ērti (ja aizmirsāt apdrošināšanu, varat to izdarīt tieši lidostā)
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien. Interesē dolāru bankomātu klātbūtne Parīzē. Tos izmantoja Turcijā. Bankomātā uzreiz ir dolāri, eiro un Turcijas liras. Un kā ar dolāru Francijā? Es arī braukšu caur Amsterdamu.
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kādu valūtu vislabāk ņemt līdzi uz Franciju?
9 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 13 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl