Jautājumi par SomijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Somija
gribu iet
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es nezinu, ko ņemt
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien! Ar prieku rezervējām māju 2 km no Levi uz 2 nedēļām, ieskaitot Jauno 2014 gadu. Lidojam ar pārsēšanos uz nakti Helsinkos. Mēs ierodamies vēlu vakarā, izbraucam agri no rīta, lūdzu, iesakiet viesnīcu vienu nakti tur un vienu atpakaļ netālu no lidostas? Lai varētu tikt ar saviem spēkiem, maksimums - taksi. Iesaki, ko redzēt, dzīvojot 2 nedēļas Levi? Kur ir ērti nokļūt no Levi? Vai ir iespēja kaut kur uz vietas iznomāt auto? esam ar bērniem - 16 gadi un 5 gadi. Ļoti interesē netūristu vietas. laipni lūdzam jebkuru padomu! Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai varat ieteikt kotedžu ar kamīnu vai viesnīcas, kuru istabā ir kamīns? Pirmo reizi uz jauno gadu pulcējāmies Somijā. Aģentu piedāvājumi kaut kā nav iepriecinoši.. Galvenie nosacījumi atpūtai ir tuvāk Ziemassvētku vecīša dzīvesvietai (tāpēc arī izvēlējāmies Rovaniemi), un man ļoti gribas kamīnu... Nu labas Jaungada vakariņas (pārējais nav svarīgs))
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
dodas kruīzā ar prāmi
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Man tiešām vajag padomu!!! kurā viesnīcā vai kotedžā var apmesties Vecgada vakarā, lai izjustu visu šo svētku pasaku. Vēlos komfortu, siltumu un romantiku :) jau iepriekš paldies par padomu)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
plānojam braucienu no Pēterburgas ar autobusu.Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
pasaki cik maksās braukt kopā uz Turku no 10.-13.jūnijam (viesnīca 3* -4*), ēdināšana brokastis-vakariņas
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Braucam ar mazu bērnu uz Helsinkiem un Stokholmu. Kur ir ērtāk apmesties, lai būtu lēti, ērti un tuvu autoostai?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, palīdziet man izvēlēties viesnīcu ar akvaparku ne tālāk par 200 km no robežas ar Sanktpēterburgu un netālu (ne tālāk par 50 km) no kādas pilsētas (varbūt nelielas) iepirkšanās veikšanai. Izņemot Imatran Kulpyulya. Liels paldies jau iepriekš!!!!!
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Gribam ar ģimeni uz Jauno gadu aizbraukt uz Somiju, gribam redzēt Ziemassvētku vecīti un slēpot. Bērnam ir 5 gadi. Nevar izlemt par kūrortu. Pateicos jau iepriekš.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kāda ir Scandic Luosto zona?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
novii dievs
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Gribu vest savu bērnu ziemā uz Somiju pie Ziemassvētku vecīša. Kad ir labākais laiks doties un kur tieši? Bērnam ir 5 gadi. Mums nepatīk ziemas sporta veidi. Kurš ir labākais tūrisma operators Somijā?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Gribam uz Somiju uz Jauno gadu.Vēlams lai būtu 4 vai 6 cilvēku mājiņa ar pirti,kamīnu.Blakus slēpošanas trases un izklaides
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 2 atbildi
Ja vēlaties palikt viesnīcā vai pansionātā, cik maksās atvaļinājums 1 nedēļai?
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl