Jautājumi par SpānijaKā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
Rezervēju pārskaitījumu, samaksāju, saņēmu vaučerus pa pastu. Taču kuponos nav informācijas par laiku. Ja lidosta-viesnīca vaučerā joprojām ir vairāk vai mazāk skaidrs - tur ir rakstīts "FLIGHT LANDING TIME 23:55", tad vaučerī viesnīca-lidosta vienkārši ir norādīts datums un "Call transport service". Tas ir, man tagad ir jāzvana transporta uzņēmumam, kas sniegs pakalpojumus un jānoskaidro laiks, kad mūs sagaidīs no viesnīcas? Vai arī pa pastu saņemšu papildus vēstuli, kurā būs norādīts precīzs laiks un vieta, no kurienes mūs sagaidīs?
5 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Uz Barselonu lido lielisks jauns dēlis, sēdvietas ir cilvēciskas, nodrošina tīrus, karstos un aukstos dzērienus lidojuma laikā, nebija nekādu kavēšanos vai pārsēšanās. Vēl gribu atzīmēt, ka Spānijai šīs sezonas cenas ir ļoti labas ar Joins un tajā pašā laikā tās ietver transfēru.
5 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Sveiki! Nolēmu šoruden lidot atvaļinājumā uz Kostabravu. No Ukrainas visdrīzāk labākais variants ir lidot uz Žironu un no turienes uz Kostabravu (ja nav pareizi, tad pastāstiet kā būtu labāk). Ir vairāki jautājumi par transportu: 1. Kāds ir labākais veids, kā ceļot no Žironas uz Kostabravu (loret de mar, tossa de mar) tur un atpakaļ? 2. Kāds ir labākais veids, kā doties pastaigā uz Barselonu no Kostabravas (loret de mar, tossa de mar) turp un atpakaļ?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 4 atbildi
... Barselona? ... Reuss? ... Ūdens parks? ... Port Aventura? Ar sabiedrisko transportu. Pateicos jau iepriekš.
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
ŠEIT lasiet par viesnīcu VERA PLAYA. Es viņus tur redzu, vesels tīkls ar vienu nosaukumu.Atšķirība ir tikai trešajā vai ceturtajā vārdā. Mani interesē FKK variants. Es saprotu, ka tas ir VERA PLAYA CLUB. Vai tas darbojas aprīļa sākumā vai joprojām ne? Daži tūrisma operatori precīzi saka, kas nedarbojas.. Un kā tur nokļūt, neizmantojot īrētu automašīnu. Man ir bail no viņu ceļiem un bez navigatora .. es vienkārši neeju no mājām, tāpēc nevaru sevi pilnībā aprīkot. Manas tiesības var netikt pieņemtas kā starptautiskas.
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl