Jautājumi par SpānijaValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
Rezervēja viesnīcu Barselonā ar apmaksātu atcelšanu. Nepieciešams, lai atceltu rezervāciju, sazinājās ar viesnīcu, izmantojot ziņojumus sadaļā Booking, un lūdza atcelt rezervāciju bez soda naudas. Viesnīca nosūtīja šādu ziņojumu un atzīmēja mūsu karti kā nederīgu. Dārgs_, Mums žēl to dzirdēt. Mēs ar nepacietību gaidām jūs mūsu_. Jebkurā gadījumā jūsu kredīta automašīnas ir noraidītas. Lūdzu, neatjauniniet savas kredītkartes, un mēs varēsim to atcelt bez soda naudas. ar laba vēlējumiem, _ Tagad vietnē Booking parādās ziņojumi "Nepieciešama darbība", kas lūdz atjaunināt karti, bet rezervācija nav atcelta. Ir pagājušas vairākas dienas. Vai kāds ir pieredzējis šādu pieeju rezervācijas atcelšanai? Vai viesnīca beigās naudu norakstīs?
3 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kas to izmantoja, kā notiek biļešu maiņa attiecībā uz piemaksām. Piemēram, man ir biļetes uz 5. maiju. Vēlos nomainīt datumus uz 5.oktobri. Kas man par to ir jāmaksā?
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Un šeit ir vēl viens jautājums. Lai iegūtu vīzu, viņi pieprasa ceļojuma čekus vai kredītkartes vai bankas kontu ar valūtas kustību. Man ir valūtas konts. Vai labāk pirkt ceļojuma čekus vai pēc bankas izraksta izņemt skaidru naudu un doties ceļā? Turklāt ir arī kartes. Es vienkārši nekad neesmu nodarbojies ar ceļojumu čekiem. Jo īpaši Loretā, kā ar šo jautājumu? Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl