Jautājumi par SpānijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
Rezervēts ceļojums no Anex sākotnēji bija aprīlī uz Puketu. Pēc tam rezervējiet Barselonu uz septembri. Tagad viņi man deva atvaļinājumu, bet man nav laika iekļauties randiņos uz Turciju. Cik muļķīgi ir pārcelt rezervāciju uz nākamā gada beigām? Ēģipte nevēlas mocīties ar pārbaudēm. Klīst baumas, ka arī Turcija tuvākajā laikā ieviesīs testus. Es nevaru pieņemt lēmumu.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Labdien! Mēs esam no Ukrainas. Plānojam atvaļinājumu Spānijā oktobra sākumā (2 jauni pāri, bērnu nav) Uz 7-9 dienām. Izlēma par kūrortu - Lloret - de - Mar. Sakiet, kas lidoja šajā gada periodā: izdevīgāk būtu pašam pirkt biļetes + viesnīcu rezervācijas vai pirkt tūri (pie kura uzticamā tūroperatora). Mums nevajag savrupmājas, vajag tīru viesnīcu, lai tā būtu tuvu krastam. Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Un kāpēc ne Saskaņa...principā, zinot visus šī tūroperatora darba jaukus, joprojām esmu apmierināta ar programmu.BET ... saistībā ar incidentu Polijā 18. augustā, domāju, ka pieprasījums par šīs aģentūras pakalpojumiem samazināsies.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
.izbraukšana no Kijevas vai citas pilsētas (Ļvova, Mukačeva, Uzhgorod).
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sveiki. Mēs ar 13 gadīgo meitu vēlamies atpūsties Spānijā, mums šis ir pirmais atvaļinājums. Konsultējieties ar ceļojumu aģentūru un pilsētu, kurā atrodas šī ceļojumu aģentūra, iespējams, ka daži specializējas tieši Spānijā. Mēs paši esam no Ukrainas, Poltavas apgabala, varbūt šeit kaut kur tuvāk, bet nē, tāpēc izskatīsim visus variantus. Paldies visiem:-)
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 6 atbildes
Mēs rezervējām ceļojumu no Sanmaras, bet es nezinu, kas tiekas Spānijā! Pastāstiet man, lūdzu: kurš brauca ar grupas transfēru Barselona-Tossa de Mara - vai viņi daudz apmeklē kaimiņu pilsētas? Vai arī ņemt ind. transfērs?Vai ceļojumu aģentam Maskavā ir šāda informācija iepriekš?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Lūdzu, iesakiet, kur labāk doties uz Calella vai Salou.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cienījamie tūristi un tūrisma firmu pārstāvji. Lūdzu, iesakiet man ceļojumu pa Eiropu. Ceļojuma periods: no maija beigām līdz visam jūnijam. Vēlmes: Budžets tūres iegādei ir tuvu 400 eiro. Ilgums līdz 10 dienām. Es esmu par nakts ceļojumiem. Vēlos 2 pilnas dienas Barselonā un ar nakšņošanu tajā. Un arī ar iespēju apmeklēt Salvadora Dalī muzeju. Interesē viss ... akcijas, agrā rezervācija ...
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 20 atbildes
Labdien, mani interesē tūroperators no Ukrainas, kas piedāvā ekskursijas pa Sevilju. Es gribu redzēt vēršu cīņu aprīlī
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
ko labāk darīt/nedarīt, izmantojot šo aviokompāniju pakalpojumus?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Abiem tūroperatoriem ir ļoti pievilcīgas cenas izvēlētajai viesnīcai un tikpat NAV pievilcīga reputācija. Ko izvēlēties?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 10 atbildes
Skatos Tezova, Pegaza un Natālijas tūres - neatrodu to, kas man vajadzīgs. Vai Spānijā (Ukraina, izlidošana no Kijevas) ir vēl kādi normāli tūroperatori?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
braucam atvaļinājumā uz spāniju-kā dabūt vīzu ja pietiek naudas tikai ekskursijas iegādei-bankā nav naudas lai saņemtu izziņu no bankas par naudas pieejamību
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es lūdzu padomu pieredzējušiem cilvēkiem: es gribu lidot uz Spāniju jūrā. Mēs nevaram izlemt – kura tūrisma operatora pakalpojumus izmantot. Vēlaties iegūt kvalitatīvu atpūtu par attaisnotu naudu.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs gribam doties uz Spāniju maija pirmajā pusē. Sākotnēji plānojām apskates tūri, taču, izlasot atsauksmes par "gallopēšanu cauri katrai pilsētai" un "60 cilvēki autobusā", no šīs idejas atmetām. Pastāstiet man, kur labāk apmesties, lai pašam vai ar atsevišķu ekskursiju palīdzību dotos uz Barselonu, Valensiju, Madridi. Un kādi ir laikapstākļi šajā laikā?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Varu konsultēt un padalīties ar informāciju, jo jau ilgāku laiku dzīvoju šīs piekrastes teritorijā.Kam vajag palīdzību vai padomu rakstiet!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki dārgie tūristi! Mani ļoti interesē, kas no Accord tūres devās tūrē "Slovākijas rulete un Spānija". Kurš var pateikt, vai ekskursija patika vai nepatika, kas izdevās, kas nē un vispār, vai ir vērts doties. Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Ko izvēlēties - apskates tūri ar dažām dienām piekrastē vai piekrasti ar ekskursijām?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Labdien! Man ir vajadzīga ekskursija uz šo viesnīcu. cik maksā biļete 2 personām Un kādi dokumenti ir nepieciešami, lai ceļotu?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
(Ukraina)
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Lūdzu, pastāstiet, vai ir iespējams noorganizēt ekskursiju uz 5 dienām Barselonā un vēl 7 dienas Tenerifē? Mēs pirmo reizi dodamies uz Spāniju, maija beigās, un es gribētu apskatīt skaistumu un gozēties saulē ...
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Gribu siltu ūdeni un interesantas ekskursijas!Liels paldies!!!
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 27 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kā nokļūt Marbellā, uz kuru lidostu lidot no Kijevas, lai nav tālu.Cik saprotu, tā ir tālu no Barselonas. Kurā ceļojumu aģentūrā labāk sazināties, lai palīdzētu ar biļetēm un viesnīcu. PALĪDZĪBA!!!!!!
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Mēs ar sievu plānojam no 2011. gada 17. septembra līdz 1. oktobrim vispirms nedēļu atpūsties šajā viesnīcā un pēc tam nedēļu veltīt ekskursijām Spānijā un Portugālē. Vai ir iespējams izvēlēties ekskursiju un pateikt cenu? [email protected] Jevgeņijs
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Tūrisma aģentūra piedāvā Mallorca ATLANTIC PARK HOTEL 4* un Barslon (Salou)Best club cap salou. Reģistrēšanās laiks septembra beigās. Vēlamies diezgan klusas brīvdienas, tuvu jūrai, bet arī ekskursiju iespēju. Palīdziet padomu!!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
21. augustā dodos tūrē "Flame Dance of Barcelona". Meklē līdzbraucējus :) Rakstiet, būs jautri!
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl