Jautājumi par SpānijaCits

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
2 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
5 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 20 atbildes
Antālijā līdzīgā situācijā samierinājās ar 10 dolāriem.
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki! Lūdzu, sniedziet padomu, kurās vietnēs/pakalpojumos vislabāk ir rezervēt naktsmītnes (dzīvokli) Kosta Bravā (Blanes, Loret, Tossa)? Un cik ilgi pirms ierašanās? Es zinu par airbnb, bet vai kāds var man pastāstīt ko citu?...
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Nopirka tūri. Kad rezervējām viesnīcu un lasījām atsauksmes, tajās nemanījām nekādu pieminējumu par vēršu cīņu. Un tagad iegāju viesnīcas mājaslapā un izlasīju, ka tā atrodas blakus vēršu cīņu arēnai. Man vēršu cīņas ir viena no pretīgākajām lietām pasaulē. Jautājums: vai mūs kaut kā apvainos tas, kas notiek šajā arēnā? Cik trokšņaina ir vēršu cīņa, vai dzirdat apkārt esošās skaņas? Vai mums būs jāredz, kā buļļi tiek dzīti cauri pilsētai uz kautuvi? Cik bieži tur notiek vēršu cīņas?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pārdodu tūri uz Barselonu 2 personām no 28.aprīļa līdz 1.maijam 2012. Hotel H10 Itaca 4 *. Pats nevaru lidot, kamēr nav iesniegti dokumenti vīzas saņemšanai.Tūristus var aizstāt bez soda, bet var jau paņemt ar sodu. Kas vēlas lidot, zvaniet vai rakstiet: +7-916-473-5806 [email protected] Dmitrijs
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl