Jautājumi par Šarm eš ŠeihaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Šarm eš Šeiha
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Šarm eš Šeiha
Sākotnēji viņi plānoja noķert "karsto tūri" vai atteikumu. Bet es jau vairāk nekā mēnesi sekoju šim jautājumam (toreiz vēl nebija padomā viesnīcas) un novēroju, ka “degošās” viesnīcas pārsvarā ir “vidējas” viesnīcas ar vairāk vai mazāk zemu reitingu un vairāk nekā puse no sliktās atsauksmes. Tāds, ka izlasi, un vēlme tur iet pazūd. Bet nesen man ļoti iepatikās viena viesnīca un tagad mani moka šaubas, kad labāk par to “noķert” smuku cenu? Galu galā, neviens nezina, tuvāk izbraukšanai tas kļūs zemāks vai paaugstināsies? Es katru dienu sekoju cenām - tas jau ir apnicis. Gribu atpūsties un jau mierīgi noskaņoties atpūtai. Un šeit jūs saprotat, ka jūs pat nezināt, kur un praktiski kad lidojat? Tādā ziņā, ka tūre vēl nav nopirkta. Lai gan, protams, plānojam atvaļinājuma datumus. Tā cilvēki pērk "karstās tūres"? It kā būt tumsā līdz pašām beigām, tas ir tik grūti... bet esmu pieradis visu plānot.
3 gadā atpakaļ  •  25 abonenti 61 atbildi
Tika iegādāta ekskursija uz Albatros akvaparku, taču viesnīca netika atvērta un atklāšanas datumi nav zināmi. Kurš ir tādā pašā situācijā? Ko jūs piedāvājat pretī? Mums bez maksas piedāvāja Moderna, bet tur pontons nav piemērots bērniem. Par Aqua Blue viņi pieprasa papildu samaksu USD 300 (14 naktis, 2 + 1).
4 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 29 atbildes
Cienījamie zinātāji, šodien cena tūrei aprīļa beigās ir mainījusies par 300$ uz leju. Tūrisma operators Tez Tour. Vērsāmies tūrisma aģentūrā - tūroperators viņiem atbildēja, ka jaunā cena ir tikai jaunai rezervācijai. Agrāk viņi skaitīja, bet tagad vairs neskaita. Kurš pēdējā laikā ir bijis līdzīgā situācijā? Un ja mainīsi izbraukšanas datumu vai palielinās dienu skaitu, vai tad tiks piemērota jaunā cena? Neiesaku lasīt līgumu, tas ir tipiski.
4 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 18 atbildes
Nopirku tūri uz Šarmu 23. februārī. Pirms divām dienām apskatījos ekskursijas un mājaslapā bija norādīts, ka atiešanas laiks no Kijevas ir 2:55 un atpakaļ 8:00. Mēs esam vairāk nekā apmierināti ar to. Vakar biju ceļojumu aģentūrā, un atiešanas laiks jau cits, no 2:55 pārcēla uz 13:30. Viņi piedāvāja maksāt papildu USD 75 par lidošanu pulksten 2:55. Nepiekrita. Nopirku tādu, kāds ir. Bet tad es sāku lasīt atsauksmes par Anex Tour (mēs nekad iepriekš nebijām izmantojuši viņu pakalpojumus, vienmēr tikām pie Join Up un TPG - viss bija kārtībā). Un atsauksmēs pilnīgi visi raksta, ka Anex zog dienas, pat no tiem, kuri piemaksāja par agru lidojumu turp un vēlu atpakaļ. Mans jautājums ir šāds: cik liela ir iespēja, ka mēs pacelsimies pat vēlāk par 13:30 (ja viņi pārcels uz 2:55, tas ir lieliski, man nav nekas pret to). Un vai var būt, ka lidojums atpakaļ nebūs 8 no rīta, bet vispār naktī? Tas ir vēl agrāk? Varbūt kāds ir saskāries ar šādu situāciju? Kādi bija jūsu pārskaitījumi?
4 gadā atpakaļ  •  25 abonenti 63 atbildi
Draugi, steidzami nepieciešama palīdzība: lūdzu piedāvājiet sauszemes transportu Šarmā 25.10-06.11 sastāvā 1 pieaugušais + 3 bērni (9 + 4 + 4). Mēs nopirkām Labrandu augustā, izmantojot vienu Eiropas vietni Amoma.com, un mierīgi dzīvojām, līdz rakstījām viesnīcai ar lūgumu tieši apstiprināt mūsu rezervāciju. Rezultātā izrādījās, ka Amoma apsedza sevi ar vara baseinu un tajā pašā laikā atcēla visas viesnīcu rezervācijas. Mana rezervācija tika atcelta jau 17.septembrī (gandrīz pirms mēneša), par to nepaziņojot. Arī nauda manā kontā neiekrita, tāpēc es neraustījos. Līdzekļu atgriešanas procedūra saskaņā ar bankas informāciju var ilgt līdz 60 dienām. Jūs saprotat, kāda ir situācija: datumi ir karsti, viss ir izpārdots, biļetes ir neatmaksājamas un nauda par atcelto rezervāciju vēl nav atgriezta. Lūdzu, palīdziet atrast kaut ko piemērotu ģimenēm ar bērniem. Varbūt uznāks kaut kas dedzinošs, raksti personiski, lūdzu.
5 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 23 atbildi
Vai ir iespējams pagarināt uzturēšanās laiku kompleksajā ceļojumā jau atvaļinājuma laikā, tādējādi mainot atgriešanās datumu? Tas ir, tā bija nedēļa - nolēmu palikt vēl pāris nedēļas.Vai arī man būs jāpērk jauna biļete atpakaļceļam?
5 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 90 atbildes
Nevar lidot pamatota iemesla dēļ (( Izbraukšana no Zaporožjes 11.04 uz 6 dienām Coral Hills Resort 4* 1 pieaugušais, viss iekļauts 300 USD (salīdzinājumam, pilna cena tiešsaistē ir 405 USD) http://www.anextour.com.ua/hotel/5216/ Tūrisma operators Anekstur - nodrošina reģionālo transfēru uz lidostu (kas ir no citas pilsētas). Cena gatava apspriešanai - ja ir interese, rakstiet!
5 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Izmantota Join Up, bet izskatās, ka viņiem klājas slikti. Vēlos nodarboties ar atbildīgu ceļojumu aģentūru, bez muldēšanas un lidojumu kavējumiem
6 gadiem atpakaļ  •  15 abonenti 23 atbildi
Labdien) Esam jau izlēmuši par viesnīcu), bet tad uzzinājām, ka tūroperators Join Up. Kurš nesen kaut kur lidoja ar viņiem, vai tiešām lidojumi tiek pārcelti vairākas reizes?
6 gadiem atpakaļ  •  19 abonenti 34 atbildi
Kurš pateiks, kāpēc oktobra beigās, kā arī novembrī, decembrī strauji uzlēca cenas ekskursijām uz Šarm eš Šeihu. Tiešām krievus ielaida Ēģiptē.Un vai būs pieņemama cena.
6 gadiem atpakaļ  •  19 abonenti 40 atbildes
Parādīt vairāk »