Jautājumi par ĒģipteValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Ēģipte
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Ēģipte
Domāju vai nu mainīt eiro pret dolāriem Kijevā, vai jau Šarmā eiro pret mārciņām apmainītājā. Es nezinu, kas ir labāks.
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Mans draugs ir nonācis situācijā. Nedēļu pirms ceļojuma viņa saslima ar koronu. Apstiprinātais tests tika iesniegts tūrisma aģentūrā. Brauciens nenotika. Viņi teica, ka jāpagaida līdz ekskursijas beigām. Pēc tam operators informēs lēmumu par atmaksas apmēru. Termiņi jau sen pagājuši. Ceļojumu aģents klusē. Pastāstiet, kādas ir naudas atgriešanas iespējas caur tiesu un kādi likumi jāievēro? Cik var atdot? Vai pastāv risks nesaņemt ne santīma vispār? Ceļojumu apdrošināšanas nebija.
2 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 16 atbildes
Jautājums: vai un kad cenas turpinās kristies, vai vairs nav ko ķert? Es saprotu, ka šī ir rulete, bet varbūt kāds ir analizējis zemo cenu biežumu.
3 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 19 atbildes
3 gadā atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
Kādi bija īstie apdrošināšanas gadījumi? Man nevajag ne reklāmu, ne antireklāmu, svarīga ir pati tūrista rīcības kārtība.
4 gadā atpakaļ  •  15 abonenti 45 atbildes
Janvāra beigās plānojam braucienu uz Šarmu. Mēs ar bērniem ceļojam ceturtdien. Esam izvēlējušies Sunrise Diamond Beach Resort Select viesnīcu, jo draugi jau ir devušies uz turieni. Mēs paši to vēl nevaram iegādāties, jo. Gaidām bērnu pases. Es pastāvīgi novēroju viesnīcas cenas, un cena pieauga par 400 USD par mūsu sastāvu un datumiem. Jautājuma būtība: vai pastāv iespēja, ka cena samazināsies tuvāk izbraukšanas datumiem? Vai arī ir vērts apskatīt citas iespējas tuvumā?
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 28 atbildes
Varbūt kāds zina, kā vislabāk rīkoties ietaupījumu ziņā. Vai janvāra atvaļinājuma izmaksas samazināsies? Mēs izvēlējāmies Centido. Kā to izdarīt pareizi?
4 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 17 atbildes
Atšķirība ir 2-3 dienas, bet naudas izteiksmē ir divas lielas atšķirības. Ņemot vērā rezervācijas izmaksas, tās nesakrīt.
5 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 14 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 15 atbildes
paldies par atbildi)
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 6 atbildes
Sveiki! Lūdzu pasaki man: 1. Vai vīzas nodeva (25 $) tiek pieņemta USD vai vietējā valūtā? Vai viņi dos sīknaudu? (Ja jūs iedosiet 50 vai 100 USD) 2. Kurš izņēma naudu no privātās kartes (UAH)? Liela izņemšanas maksa? 3. Kādā valūtā vislabāk maksāt uz ielas? Man likās, ka labāk izņemt vietējo valūtu no bankomāta un maksāt tā, jo nav mazo dolāru, un es bieži redzu ziņojumus, ka viņi var nedot naudu utt. Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl