Jautājumi par Marsa AlamEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Marsa Alam
Pastāstiet, lūdzu, mēneša beigās mēs dosimies uz Aurora Bay Marsa Alam viesnīcu, vēlamies apmeklēt Luksoru, kur jūs ieteiktu iegādāties ekskursiju, kādas ir cenas un cik ilgs būs ceļojums? Vai tie tiek transportēti caur Hurgadu vai pa citu maršrutu?
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
P.S. Cik maksā brauciens uz Abū Dababu pa jūru (~ 15 km)?
3 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
Mēs vēlamies tur nokļūt paši, bez gida. Peldēt lēnām un satikt, ja paveicas, bruņurupučus)))
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
Labdien draugi! Nepieciešama pieredzējušu ceļotāju palīdzība: plānojam ceļojumu uz Concord Marine, vēlamies saviem spēkiem nokļūt citos līčos: Abu Dabab, Marsa Mubarak, Sharm el Lyuli, Igla. Lūdzu, iedodiet man kāda kārtīga taksista kontaktus, kurš vedīs jūs turp un atpakaļ no viesnīcas un neplēsīs kā lipīga. Ja zini, tad pasaki aptuveno taksometra cenu. Un tomēr, ieeja šajos līčos ir apmaksāta? Ja jā, cik tas maksā. Būšu ļoti pateicīgs visiem, kas atbildēs.
9 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Draugi, sakiet, lūdzu, kādas ekskursijas es varu apmeklēt? Kur labāk doties ekskursijās un kādas ir aptuvenās izmaksas?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Labdien! Vai varat man pastāstīt, vai no šīs viesnīcas tuksnesī notiek izjādes ar zirgiem?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Dzirdēts par Abū Dababas līci, gribētos to apmeklēt. Vai viņi piedāvā ekskursiju no Restas? Ekskursijas izmaksas? Kas iekļauts ekskursijā, ekskursijas ilgums un ko ņemt līdzi?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
mēs izvēlamies šo pilsētu, Marsa Alam, tikai ekskursijas dēļ uz Asuānu. Pastāstiet man, lūdzu, vai ir ekskursijas no Asuānas un no Marsa Alam viesnīcām? kādas ir ceļojumu rīkotāju izmaksas? Vai ir iespējams iegādāties šādu ekskursiju uz Asuānu no vietējiem tūroperatoriem, cik maksā?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vai varat pastāstīt, vai viesnīca piedāvā kādas ekskursijas? Vai tikai no tūroperatora?
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 22 atbildi
Vikimapijā, tieši pretī Marsai, ir norādīts delfīnu mājas rifs un ļoti mazais Habili Marsa Alam ... Nu, Delfīnu nams, šķiet, piedāvā ekskursijas... Kas tur bija? Kā ir vispār, ir vērts apmeklēt?!
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Pat aizmirsu, kādi nosacījumi tur tiek piedāvāti ekskursijai uz Abū Dababu !? Cik daudz laika, ko ņemt līdzi, izņemot aprīkojumu, kas ir iekļauts maksas pakalpojumos utt. Vispār kur skriet un kur peldēt ;)
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 14 atbildes
Īpaši interesē Abu Simbel! Vai tas notiek bez Asuānas? Vai tikai 2 dienas? Vai viesnīcas tuvumā ir "ielu aģentūras"?
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Mani interesē ABU SIMBEL un ASUAN DAM ... kā iespaids par ekskursijām.
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Domāju martā doties uz Holiday Beach un, kā jau pirmo reizi Ēģiptē, gribētos arī piramīdas apskatīt. Vai arī labāk izvēlēties Hurgadu?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes