Jautājumi par Marsa AlamViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Marsa Alam
Sveiki, plānoju atvaļinājumu maijā. Uz Sarkano jūru braucu pirmo reizi un, protams, prioritāte ir zivs. Sākotnēji izvēlējos Coral Sea Sensatori hoteli Šarmā, bet tūroperators nesen rakstīja, ka cena pieaugusi 1,5 reizes un tagad ir tāda pati cena kā Iberotel, bet Iberotel it kā ir daudz labāks un jaunāks utt. Bet mani tajā mulsina neliels koraļļu daudzums, spriežot pēc atsauksmēm. Viņi arī rakstīja, ka pašas viesnīcas teritorija ir maza. Diez vai 5 no rīta dzenāšu dugongu :) Interesants variants ir Three Corners Equinox - ir pontons un normāla ieeja ūdenī, un Abu Dabab līcī var snorkelēt. Mani ieinteresēja arī viesnīcu ķēde Jaz ar kopējo teritoriju, atsauksmes par koraļļiem ir dažādas, iespējams, tas atkarīgs no izsmalcinātības pakāpes, bet varbūt šī ir mana pirmā reize un ar šiem koraļļiem man pietiks? :)
2 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Sakiet, lūdzu, es saprotu, ka šī viesnīca ir daļa no Jazz tīkla, līcī var peldēties un izmantot sauļošanās krēslus, bet es neatradu atbildi uz jautājumu, vai pludmalē ir iespējams izmantot bārus. līcī un akvaparka teritorijā dzer kafiju, paņem ūdeni. Plānoju atvaļinājumu ar bērnu, katru reizi nebūs ērti skriet uz viesnīcas bāru no līča vai akvaparka.
2 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Dodamies oktobra sākumā uz Malikia Abu Dabab Aquapark Beach Resort 5 * viesnīcu. Kas bija šajā viesnīcā vai ir tagad, sakiet, lūdzu, kādos sektoros no 1. līdz 7. labāk palikt?
3 gadā atpakaļ  •  5 abonenti Nav atbilžu
Saskaņā ar budžetu es joprojām došos uz Utopiju, Pensi, nedaudz dārgāk nekā Maliki. Vajag izcilu rifu bez peldēšanās aizliegumiem, dugongi un bruņurupuči arī būtu pastaigas attālumā, viss pārējais ir otršķirīgs. Tā ka Nazran, Ras Katya, Makadi, Tower Bay nav sliktāki. Paldies.
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 27 atbildes
Parādīt vairāk »