Jautājumi par DahabViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dahab
4 gadā atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Paskatījos atsauksmes - mani biedē, šogad ir tikai viens, pārējās par 2012. gadu.
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki! Lūdzu, pastāstiet mums, ka jūsu viesnīcā esam rezervējuši standarta numuru diviem. Vai būs iespējams piemaksāt par "superior" klases numuru ar skatu uz jūru, reģistrējoties? Cik daudz tas ir?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Pastāsti man, pliz, kuras telpas labāk ņemt: vienstāvu ēkā vai divstāvu ēkā? Ceļojam 2 pieaugušie (ne sportisti).
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Cienījamie tūristi, jautājums ir: cik garlaicīgi ir cilvēki Dahabas viesnīcās, kuriem nav sveši jūras sporta veidi: vindsērfings, niršana un citi līdzīgi. Vēlos vest uz Dahabu bērnu no 11 gadu vecuma, lai no pludmales brīvdienām Mēģinātu iemācīties, piemēram, vindsērfingu bez pārtraukuma un tajā pašā laikā vispār dotos uz Izraēlu, lai pilnībā atpūstos, bet ne pilnīgi garlaicīgi: mūsu ceļojumu aģentūra mūs atrunā, saka, ka viesnīca visu dienu ir pilnīgi tukša un mums būs garlaicīgi.. Tāpēc mani interesē: cik grūti ir iesācējiem apgūt vindsērfingu un vai ir alternatīvi āra aktivitāšu veidi? apsveram viesnīcas lagūnā ar labu servisu un smilšu pludmali un teiksim cenas nav mazas, vēlos pakonsultēties, paldies!!!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Mēs ar draudzeni gatavojamies ekonomiski atpūsties, no turienes uz piramīdām, peldēties, atrast nomaļu vietu sauļoties.Ēģiptē biju Hurgadā pagājušogad, Karaliskajā pilī 4 * cilvēki, maksimums 80 cilvēki, tur bija tā-tik viesnīca,es par relaksējošām brīvdienām.Jau nobīstos no atsauksmēm...
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Esmu jauns Ēģiptes ar Sarkano jūru cienītājs un mīļotājs.Biju divas reizes Šarmā un Hurgadā un... iemīlējos!Īpaši tās zemūdens faunā.Pastāstiet kādu labu 4-5* viesnīcu Dahabā ar labu rifu , ēdināšana, niršanas centrs un infrastruktūra (bāri, baseini, slidkalniņi, a la carte restorāni)?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 26 atbildes
Kurš bija vai peldēja garām! Es gribu snorkelēt, un meitene arī sauļoties. Vai šajā viesnīcā tas ir iespējams decembrī? Kā tur ir ēdiens? Vai Dahabā ir kādas labākas lētas iespējas?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 21 atbildi
Tūristu grupa pulcējas janvārī. Viņiem noteikti ir jāvada nodarbības ūdenī, vēlams apsildāmā iekštelpu baseinā.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Nevari izlemt, kur doties uz Hiltonu vai Meridiānu??? Mums ir svarīgi Skaisti koraļļi, zaļa zona un komfortabli numuri ar skatu uz jūru. Ceļojam ģimene (bērnam 9 gadi). Paldies tiem, kas atsaucas...
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pontona ieeja? Vai arī tas ir noskaidrots? Vai arī nav ko noskaidrot?
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Какое там море? Есть ли рыбки, как попасть в голубую дыру?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Iesakiet kādu lētu, klusu viesnīcu ar mērķi apmeklēt ne tikai pludmali, bet arī aktīvā atpūta (kvadraciklu, velosipēdu un cita inventāra noma). Atvaļinājumu plānojam novembrī. Un kādi laikapstākļi ir šajā gadalaikā? Lai gan izvēle ir starp CORALIA CLUB DAHAB 4* un HAPPY LIFE VILLAGE 4*.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Kungi, lūdzu atbildiet sīkāk: vai tiešām viesnīcā ir neliels līcis ar smilšainu ieeju jūrā, kur bērni var lāpīt, nenodīrājot kājas uz koraļļiem? Un vispār - kā būs bērniem 2,5 un 4,5 gadus veciem?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai ir kādas viesnīcas Dahabā vai Tabā, kur ir atlaides bērniem līdz 13 gadu vecumam?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
kur atpūsties ar bērnu 2 gadi
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai tā ir laba ieiešana jūrā un vai vīrs paliks bez alus un izsalcis
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Gribu zināt vai ir iespējams atpūsties ar 1,5 gadīgu bērnu un 14 gadīgu, cik tas maksās, ja brauksim 4
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes