Jautājumi par VācijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Vācija
Čehijas darba vīzu klase. "C", 90 dienas. No Ukrainas gribu lidot uz Nirnbergu vai kaut kur tuvāk Čehijas robežai, un no turienes uz Čehiju uz savu darba vietu. Uz rokas visi nepieciešamie dokumenti ar dzīvesvietu un līgumu. Vienkārši aviobiļete uz Vāciju ir 3x lētāka nekā uz Čehiju. Es gribēju ietaupīt laiku un neciest autobusā.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Izstāde notiks Ķelnē. Sakiet, kā ir labāk - paņemt dzīvokli Ķelnes apkaimē un īrēt auto, vai apmesties pašā pilsētā un izmantot sabiedrisko transportu? Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm. Šajās Vācijas pilsētās pirmo reizi.
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 18 atbildes
Sakiet, lūdzu, kurš tagad lido uz Minheni par vishumānākajām cenām. Brauciens plānots 2020. gada vasarā, jūlijā vai augustā. Varbūt Insbruka, kas zina) Memmingena nav interesanta. Paldies. Ar aizvadītajām un gaidāmajām brīvdienām.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 14 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Labvakar. Ko jūs personīgi ieteiktu apmeklēt Berlīnē pēc 2-3 dienām? Es veidoju savu maršrutu :)
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Lidojam uz Ķelni un izlidojam no tās. Pieejams uz 8 naktīm. Ķelne 2 naktis (ar izbraukšanu uz Diseldorfu) Brige 1 N. Parīze 2 N. Amsterdama 2 n. (Keukenhof) Ķelne 1 n. Maršruts tika sastādīts, pamatojoties uz pārvietošanās izmaksām starp pilsētām. Gaidu ieteikumus. Pateicos jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Labprāt atpūstos ar bērniem, parādītu viņiem dabu Vācijā, pastaigātos pa mežu, vispār, aktīva atpūta kalnos. Dzirdēju arī, ka var dzīvot mājā pie saimniekiem, kur ir dzīvnieki un var palīdzēt mājas darbos.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es gribu apciemot savu dēlu uz mēnesi. Mēs viņu neesam redzējuši 4 gadus. Viņš un viņa ģimene jau ilgu laiku dzīvo Rēgensburgā.Lūdzu palīdziet man, kā es varu to izdarīt un kas man ir vajadzīgs šim nolūkam?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Cik maksā divvietīgs numurs 2 personām un kas ir iekļauts cenā?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
No drēbēm
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl