Jautājumi par VācijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Vācija
Paredzēts brauciens 50 personām. Uz 1 d. Trīrē un Luksemburgā. Interesē krievu/ukraiņu valodā runājošs ceļvedis eskortam Trīrē vai Trīrā + Luksemburgā.
1 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki, saņēmu biometrisko pasi un dodos ceļojumā. Sakiet, vai man jāņem līdzi vecā ārzemju pase? Viņš joprojām ir piemērots. Tā kā ceļoju viens + tukša pase, tad pilnīgi iespējams, ka man uz robežas radīsies jautājumi. Un vecajā pasē varu vismaz uzrādīt pagājušā gada Šengenu.
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Vācijā dzīvoju jau 8 gadus. uz vīzas, kam ir Kazahstānas pase, vai es varu doties apmeklēt Krieviju ar automašīnu bez vīzas vai nepieciešama vīza visas strāvas un tam nepieciešamais
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki visiem... Man ir 13 gadi un mēs ar klasi braucam uz Vāciju. Es gribu jums jautāt, kas jums jāņem līdzi un cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai dzīvotu vienu nedēļu?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Man tika nosūtīta ielūguma vīza uz Vāciju, bet es nezinu, kādi dokumenti ir nepieciešami, lai iesniegtu vēstniecībā
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Kuru viesnīcu Diseldorfā rezervēt ir lētākā? "zvaigznes, brokastis un vēlams pilsētas centrā. Un vēl jautājums... Pirmo reizi piesaku Šengenas vīzu. Zinu par dokumentu paketi. Var prasīt papildus vēstniecībā (Jekaterinburgā)? Kur vai varu apdrošināt.Un kā izskatās darba apliecība( brīvā formā?) Paldies jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sveiki!!! Pirmo reizi dodos uz ārzemēm uz Vāciju pie drauga, kurš dzīvo Blankenbergē netālu no Šverīnas. Cik daudz naudas ņemt līdzi, lai varētu dzīvot un nest līdzi dāvanas. Būšu Vācijā nedēļu.Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 19 atbildes
Cik daudz alkohola drīkst ņemt līdzi? Vai ir iespējams paņemt mājās gatavotu konjaku? Apmēram 2-3 litri? Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
u menya seichas otkrita biznes viza4c,polsha na 180dney,smogu li ya dochku vvezti v polshu i kak eto sdelat
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vēlējos no aculieciniekiem uzzināt par ekskursiju un ēdināšanas cenām pilsētas kafejnīcās. tāpat kā ar laikapstākļiem ziemā.
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Jums ir jābūt skaidrai naudai
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Savā ziņā ar labu noplūdi.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
... maijā/jūnijā?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Braucu uz Nirnbergu uz Jauno gadu pie draudzenes (viņai nav Vācijas pilsonības), dzīvošu pie viņas, kādi jautājumi vai grūtības man var rasties lidostā!??
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 26 atbildes
Kas ir bijis un dzīvojis viesnīcās Konstancā (Vācija)? Vai tur var lēti atpūsties? Ēdieni – vai bufete ir ne tikai brokastīs, bet arī vakariņās?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
uz kuru viesnīcu es varu doties
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl